پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
جیسو بلک پینک به عنوان جدیدترین سفیر برند آلو یوگا (Alo Yoga) معرفی شد.

جیسو بلک پینک به عنوان جدیدترین سفیر برند آلو یوگا (Alo Yoga) معرفی شد.

در چند سال اخیر، محبوبیت آیدل‌های کره‌ای به قدری افزایش یافته است که برندهای لاکچری نیز، جذب آن‌ها شده‌اند. به طوری‌که در بیش‌تر ایونت‌های مهم فشنی، تعداد زیادی از سلبریتی های کره ای حضور پیدا می‌کنند. این اتفاق موجب افزایش ارزش سهام برند و به دنبال آن، جذب مشتری‌های بیش‌تر است.

برندهای لاکچری و جیسو بلک پینک
برندهای لاکچری و جیسو بلک پینک

احتمالاً اسم گروه بلک پینک به گوش شما خورده است؛ حتی اگر طرفدار کیپاپ نباشید! این گروه 4 نفره، یکی از موفق‌ و پرفروش‌ترین گروه‌های کیپاپ است بسیاری از برندها، از شنل تا بولگاری با اعضای این گروه همکاری می‌کنند.

برند آلو با جیسو

این روزها، همکاری کیم جیسو و برند Alo Yoga نیز، در صدر اخبار قرار گرفته است. در ادامه به بررسی بیش‌تر این همکاری می‌پردازیم.

برند ورزشی آلو و جیسو

 

تاثیر کیپاپ در فشن؛ همکاری بلک پینک (Blackpink) با برندهای لاکچری

اعضای گروه بلک پینک (Blackpink) که به تسلط جهانی در صنعت موسیقی راضی نیستند، هرکدام توانسته‌اند خود را با بعضی از بزرگ‌ترین برندهای فشن هماهنگ کنند. هر یک از اعضا به عنوان سفیر یا مدل تبلیغاتی، با برندهای فشن و لوازم آرایش و حتی محصولات همکاری کرده‌اند.

برند دیور و همکاری با جیسو بلک پینک
برند دیور و جیسو

جیسو (با نام کامل کیم جیسو) هم در چند روز اخیر به عنوان سفیر جدید برند Alo Yoga معرفی شده است. البته پیش‌تر، این خواننده به عنوان سفیر دیور نیز معرفی شده است. در مقاله "نگاهی به بهترین استایل‌های جیسو (Jisoo) بلک پینک" به طور کامل می‌توانید در مورد همکاری جیسو با دیور و دیگر برندها بخوانید.

جیسو و برند دیور
نگاهی به بهترین استایل‌های جیسو (Jisoo) بلک پینک

همکاری جیسو (Jisoo) بلک پینک با برند لباس ورزشی Alo Yoga

برند آلو با جیسو

برند آلو با جیسو

برند آلو با جیسو

جیسو در مجموعه بهار 2024 آلو (Alo) حضور دارد و قرار است در طول سال به همکاری با این برند ادامه دهد. این برند به لطف افرادی مانند هیلی بیبر و کندال جنر، طرف‌داران زیادی دارد. در نتیجه، این بهترین راه برای تزریق مقداری کیپاپ به یک برند ورزشی است و با مهر تایید جیسو، به نظر می رسد که طرف‌داران برای آخرین کالکشن این برند دیوانه خواهند شد!

برند آلو با جیسو
برند آلو با جیسو
برند آلو با جیسو
برند آلو با جیسو

جیسو بلک پینک در مورد همکاری با این برند می‌گوید:” این همکاری با Alo بسیار عالی به نظر می‌رسد؛ زیرا سلامت و تندرستی من همیشه برایم اولویت بوده است. من دوست دارم هر زمان که وقت داشته باشم ورزش کنم به خصوص یوگا و پیلاتس.“

همکاری جیسو (Jisoo) بلک پینک با برند لباس ورزشی Alo Yoga
همکاری جیسو (Jisoo) بلک پینک با برند لباس ورزشی Alo Yoga
 
برند آلو با جیسو
برند آلو با جیسو

آلو (Alo Yoga) یوگا ممکن است ریشه در لس آنجلس داشته باشد، اما این برند به 81 نقطه مختلف در سراسر جهان گسترش یافته است. با مشارکت جیسو، این برند امیدوار است پیام خود را در مورد "استایل، سلامتی و حرکت آگاهانه" به طرفداران در همه‌جا منتقل کند.

برند آلو با جیسو

همکاری جیسو بلک پینک با برندهای لاکچری

الو آخرین مورد از لیست طولانی همکاری های جیسو است. اواخر سال گذشته، این خواننده اعلام کرد که نقش سفیر جهانی Dyson را بر عهده خواهد گرفت. قبل از آن، او در سال 2022 سفیر برند جواهرات لوکس Cartier شد و از سال 2019 سفیر دیور بوده است. در مقاله نگاهی به بهترین استایل‌های جیسو (Jisoo) بلک پینک، بهترین اوت‌فیت‌های او در ایونت‌های مختلف را تحلیل کرده‌ایم. این خواننده معروف کره ای، در کمپین‌های لوازم آرایشی، عطر، لوازم جانبی و… دیور نقش پررنگی داشته است.

برند دیور و جیسو
قبل از هر موضوعی، جیسو یک خواننده و بازیگر است. جیسو در سال 2023، یک تک آهنگ انفرادی به نام «گل» منتشر کرد که به رتبه اول در بسیاری از چارت‌های موسیقی رسید. او آخرین عضو بلک پینک بود که آلبوم انفرادی منتشر کرد و تنها در 32 روز 100 میلیون استریم در Spotify به دست آورد.

جیسو و آهنگ گل

حرف آخر 

در این مقاله به همکاری مشترک جیسو بلک پینک و برند لباس ورزشی Alo Yoga پرداختیم. هم‌چنین اگر طرف‌دار گروه بلک پینک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم "گروه بلک‌ پینک (Blackpink) موفق به دریافت نشان افتخار از پادشاه بریتانیا شدند" را از دست ندهید؛ زیرا  به شکل مفصل فعالیت‌ و استایل‌های این گروه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

حالا شما بگویید؛ به نظرتان همکاری جیسو با Alo Yoga موفق و تاثیرگذار خواهد بود؟ 

 

ارسال نظر به عنوان