پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
رنگ‌های ترندی بهار ۱۴۰۱

رنگ‌های ترندی بهار ۱۴۰۱

رنگ، یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های مد و فشن است که هر ساله، نگاه‌های زیادی را در سراسر جهان به سمت خود جلب می‌کند و با شروع بهار، به عنوان یکی از محبوب‌ترین فصل‌ها، اغلب افراد لحظه شماری می‌کنند تا بدانند که در این فصل، چه رنگ‌هایی به عنوان ترند، خودنمایی می‌کنند که از همین ابتدا باید بگوییم در بهار امسال، رنگ‌هایی که جسارت و بی پروایی را نشان می‌دهند و در چرخه رنگ، بیش از دیگر رنگ‌ها جلب توجه می‌کنند،ترند هستند؛ به طوری که اگر سبز نئونی یا صورتی تند، رنگ‌های مورد علاقه شما هستند می‌توانید برای استفاده در استایل خود روی آن‌ها حساب باز کنید اما باید بدانید که رنگ‌های ترندی بهار فقط به این دو رنگ ختم نمی‌شوند. بنابراین، اگر می‌خواهید در این خصوص، اطلاعات بیشتری کسب کنید، در این مقاله با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید، وجود رنگ‌های زنده و روحیه‌بخش که روی حال افراد تاثیر مثبت و خوبی می‌گذارند در کت واک‌های نیویورک تا پاریس به حدی برجسته بودند که باعث شدند به عنوان بهترین رنگ‌ها در کمدهای لباسی جلوه‌گری کنند و شاید به دلیل خارج شدن از پاندمی‌ و اشتیاقِ آمدن روزهای روشن‌تر است که تمایل طراحان مُد، بیشتر به سمت رنگ‌هایی چون قرمز روشن، آبی آسمانی، سرخابی روشن و... به عنوان رنگ‌های زنده و ترند در بهار امسال است.

حال، با توجه به مطالبی که گفته شد، شاید آن دسته از افرادی که مینیمالیست‌پوش هستند نگران کمد لباسی خود باشند که باید بگوییم جای هیچ گونه نگرانی نیست چراکه طراحان، آیتم‌های رنگی ملایم تری مثل بنفش یاسی (ارغوانی)، کاراملی و زرد روشن را نیز به عنوان ترند درنظر گرفتند که به اندازه رنگ‌های قبلی خودنمایی می‌کنند. به همین دلیل، ما به سختی توانستیم از میان رنگ‌های ترندی بهار 2022، چند مورد را برای معرفی انتخاب کنیم.

بنفش یاسی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به رنگ بنفش علاقه ندارید و ترجیح می‌دهید که از طیف‌های رنگی چون یاسی استفاده کنید کارتان راحت است چراکه این رنگ در پالت رنگ‌های ترندی بهار امسال قرار دارد و بدون شک، با ته رنگ خاکستری و پاستلی مانند، شما را جذب خود خواهد کرد. بنابراین، اگر فردی را دیدید که کت و شلوار یا کت و دامن یاسی و یا حتی لباس یاسی براق پوشید، اصلا او را دست کم نگیرید.

زرد قناری

زرد قناری از دیگر رنگ‌های ترندی بهار امسال است که حتی اگر به سمت لیمویی هم برود، باز جزو چرخه رنگی محبوب این فصل است. زیرا وقتی این نوع زرد در کارهای الکساندر مک کوئین (Alexander Mcqueen) و شانل (Chanel) دیده شود بدون شک، جای خود را در کمد لباس افراد پیدا خواهد کرد.

صورتی جیغ

شاید با خود بگویید این نوع صورتی چیست؟ که باید بگوییم به نوعی، طول موج ارغوانی و سرخابی یا چیزی بین رنگ های فوشیا و سرخابی است که برخی از افراد ممکن است به این رنگ درخشان، قرمز رودامین هم بگویند.

کاراملی

یک از رنگ‌های ترندی بهار 2022 کاراملی است که اگرچه در دسته رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرد، اما شادتر از خاکی و برنزه تیره است؛ به طوری که وقتی در کنار سایه روشن‌های گیرا و جذابی مثل بنفش قرار می‌گیرد و یا همراه آن، از رنگ هلویی استفاده می‌شود و از تندی آن کم می‌کند، همه این‌ها باعث می‌شود که این استایل شیک به نظر برسد.

قرمز روشن

در این نوع قرمز، آن قدر رنگ نارنجی غالب و پُررنگ است که می‌تواند به تنهایی خودنمایی کند و به همین دلیل، می‌توانید آن را با اکسسوری‌هایی به رنگ خنثی سِت کنید تا ترکیبی ملایم تر را به وجود آورید.

آبی آسمانی

می‌توان درمورد این نوع آبی که ترند بهار 2022 است بسیار نوشت و آن را تحلیل کرد اما با این وجود، می‌دانیم که این رنگ، تداعی‌کننده آسمان صاف و بدون ابر است.

اگر آبی آسمانی، ترند انتخابی شماست می‌توانید از اکسسوری‌های سفید رنگ استفاده کنید و یا آن را با کفش، ژاکت یا کیف ست کنید و لوک تک رنگ شیکی را به وجود آورید.

سبز زنده 

سبز از جمله رنگ‌هایی است که تا حدی لوکس به نظر می‌رسد و به همین دلیل است که طراحان از طیف‌های مختلف این رنگ در طراحی لباس‌های افراد پولدار استفاده می‌کنند.

در بهار امسال، رنگ سبز در طرح‌های مینی دِرِس کمربنددار دیور (Dior) و کت و شلوار سرجیوهادسون (Sergio Hudson) و اکسسوری‌های بوتگا ونتا (Bottega Veneta) دیده می‌شود که نشان دهنده ترند بودن این رنگ است.

سبز نئونی

این رنگ از خانواده سبز است که این موضوع حتما باید مورد توجه قرار بگیرد.

همان طور که می دانید، سایه سبز لیمویی، پایه اصلی کت‌واک‌های پرابال گورونگ (Prabal Gurung) و ولنتینو (Valentino) بودند که انتخاب خوبی هم برای بهار امسال هستند. نکته ای که باید در این خصوص مورد توجه قرار دهید، این است که در این استایل، بهتر است از اکسسوری‌های مینیمال استفاده کنید.

زرد روشن

شاید تفاوت قائل شدن میان سبز نئونی و زرد روشن تا حدی دشوار باشد چراکه ارتباط نزدیکی میان این دو رنگ وجود دارد اما درمورد زرد روشن باید بگوییم که در این فصل، جان تازه ای به چندین کت واک از جمله کت‌واک‌های دیوید کوما (David Koma) و پرادا (Prada) بخشیده است.

ارسال نظر به عنوان

ونوس
ونوس هستم
سایر
ونوس
ونوس هستم
سایر

من فقط یک دانش آموز دبیرستانی و کنکوری هستم که علاقه وافری به طراحی لباس داره، اما اجازه نداره که دنبال علاقه هاش راه بیوفته...

بیشتر رنگها به سبک نئونی پیش رفتن اما به هر حال، رنگهای نود و پاستلی، همچنان جذابیت خودشون رو دارن

۰۱/۰۱/۳۰ پاسخ دهید