پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
بهترین استایل‌های مت ‌گالا ۲۰۲۲

بهترین استایل‌های مت ‌گالا ۲۰۲۲

 خب خب مت گالای امسال هم در حالی که ما خواب بودیم و مت گالایی‌ها بیدار، برگزار شد و حالا وقتش رسیده تا برای شما بهترین استایل ‌های مت گالا 2022 را بررسی کنیم. البته که این گردهمایی کم حاشیه نداشت و جای خیلی از سلبرتی‌ها و افراد مهم خالی احساس می‌شد. مثلا شما اصلا مت گالای بدون لیدی گاگا، هری استایلز و زندایا رو می‌توانید تصور کنید؟ اصلا. اما باید به شما بگویم که بله! هیچ کدام از این افراد در مت گالای 2022 حضور نداشتند و عده‌ی زیادی از افراد حاضر در این مراسم، بیشتر نقش سایر بازیگران را ایفا می‌کردند. خیلی از بحث دور نشویم و یه راست برویم سراغ اصل مطلب یعنی بهترین استایل های مت گالا. 

بیلی آیلیش

 بیلی آیلیش که امسال، دومین سال حضور در مت گالا را تجربه می‌کند، بسیار به درس کد امسال این مراسم یعنی Gilded glamour که به دوره‌ای بین سال‌های 1870 تا 1900 میلادی در آمریکا، که به سبب رشد اقتصادی، شاهد پوشیدن لباس‌های لاکچری هستیم، پایبند بوده است. اوت فیت انتخابی بیلی از برند گوچی و الهام گرفته از پرتره مادام پویرسون بوده است. بیلی آیلیش حتی برای انتخاب اکسسوری‌ها نیز هوشمندانه عمل کرده و چوکر، گوشواره و کفشش را از مواد گیاهی انتخاب کرده تا با موج پایداری در فشن همراه بشود و کمک کند تا استایلش کمترین آسیب را به محیط زیست بزند.

بیلی آیلیش در لباسی از برند گوچی

جی جی حدید

مثل سال‌های قبل که استایل‌های بولد مت گالا برای جی جی حدید بود، امسال هم او با انتخاب یک اوت فیت سر تا پا قرمز از برند ورساچه، باز هم دوربین عکاسان را به سمت خود کشاند. از نکات مثبتی که می‌توان گفت جی جی برای نزدیک‌تر شدن به تم مراسم امسال مت گالا رعایت کرده، پوشیدن یک کرست استخوانی روی لباس لاتکس بود که به خوبی حال و هوای استایل آن سال‌ها را به نمایش گذاشته بود. برند ورساچه در مورد لباس جی جی حدید گفته: لباس او تعبیری مدرن از کت‌های اواخر دهه 1800 بود. تقابل و کنتراست یک آیتم حجیم در کنار یک اوت فیت اندامی، از نکات مثبت این لوک بود. 

جی جی حدید در لباسی از برند ورساچه

تیلور هیل

شاید بتوان استایل تیلور هیل را به عنوان یکی از بهترین استایل های مت گالا در نظر گرفت. تیلور برای انتخاب اوت فیتش در مت گالا 2022 سراغ برند miss sohee رفته است. لباس ساتن آبی دنباله دار او، به خوبی توانسته مد سال‌های دهه 1800 میلادی را به تصویر بکشد. گلدوزی‌های انجام شده روی دنباله و یقه لباس، به جذابیت هر چه بیشتر این استایل کمک کرده است. تیلور برای تکمیل استایل خود نیز سراغ چکمه‌ی ساتنی بندی دقیقا به رنگ لباس خود رفته بود. باتوجه به شلوغی لباس، آرایش ملیح صورت، مو و انتخاب اکسسوری نیز همگی بسیار هوشمندانه انتخاب شده بودند. 

تیلور هیل

کاردی بی

کاردی بی که یکی از چهره‌های محبوب و پرانرژی است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. استایلی که او برای مت گالای امسال انتخاب کرده، علاوه بر رعایت درس کد، روحیه‌ی پر جنب و جوش او را نیز به خوبی نمایان کرده و با استایل شخصی او مطابقت داشته است. کاردی، اوت فیت و جواهراتش را از برند ورساچه انتخاب کرده. علاوه بر اینکه رنگ طلایی اجزای تشکیل دهنده‌ی لباس او با پوست گندمی‌اش هارمونی ایجاد کرده، افراطی را هم که خاصیت درس کد این مراسم است را با لباسش به خوبی نمایان کرده بود. 

کاردی بی

بلا حدید

مگر می‌شود پای یک مراسم وسط باشد و خانواده‌ی حدیدها در آن حضور نداشته باشند؟ استایل مت گالا امسال بلا حدید، حال و هوایی مشابه با استایل خواهرش یعنی جی جی داشت. اوت فیتی که توسط بربری طراحی شد، شامل پیراهنی با بالاتنه لاتکس، دامن، جوراب و دستکش توری است که چندان با تم مت گالای 2022 هماهنگی نداشت؛ اما تنها نکته‌ای را که می‌توان هماهنگ با تم مراسم دانست، استفاده از یک گردنبند مروارید قدیمی از برند بریونی ریموند دور مچ پا بلا بود که به موضوع زرق و برق قدیمی اشاره‌ای داشت. 

بلا حدید

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر، بازیگر آمریکایی، از جمله مهمانان مت گالا 2022 بود که به خوبی ماهیت مت گالا را درک کرده و استایلش را متناسب بسته بود. سارا، پیراهن سیاه سفیدش را از برند Christopher John Rogers انتخاب کرده بود که پف آن با مد دهه 80 میلادی مطابقت داشت. او برای تکمیل استایلش نیز کلاهی جذاب از برندPhilip Treacy را انتخاب کرد. سبک آرایش چشم، ابرو و مو به خوبی با حال و هوای دهه 80 میلادی هماهنگی داشت اما یکی از نقاط ضعف این استایل را می‌توان استفاده از ساعت دانست که بهتر بود از یک دستبند ظریف به جای آن استفاده می‌شد.

بروکلین بکهام و همسرش نیکولا پلتز

مراسم مت گالای امسال یک تازه عروس داماد نیز داشت. بله! بروکلین بکهام و همسرش که به تازگی مراسم عروسی خود را برگزار کردند و به تیتر یک اخبار تبدیل شدند، این بار و به عنوان اولین حضورشان بعد از ازدواج در مت گالا 2022 ظاهر شدند. استایل هر دو نفر از برند ولنتینو انتخاب شده بود و lesliefremar کار استایلینگ استایل این دو نفر را انجام داده بود. پیراهن شیفون انتخابی نیکولا، از کالکشن valentino pink pp collection، و کفش نیز از کالکشن Tango shoes همین برند بود. کت شلوار کرپ بروکلین نیز از کالکشن anatomy of couture انتخاب شده بود.  

سباستین استن

برند ولنتینو، در مراسم مت گالای امسال پر کار ظاهر شده و اوت فیت سباستین استن نیز از این برند انتخاب شده بود. لباس سباستین نیز مانند نیکولا پلتز، از کالکشن valentino pink pp collection انتخاب شده است. استایل او شامل یک ژاکت و شلوار گشاد پشمی و پیراهن شیفون بود که این استایل مونوکروم توسط MICHAEL FISHER استایل شده بود. کفش‌ها نیز از کالکشن    OneStudSneaker انتخاب شده بودند. 

فردریک رابرتسون

فردریک رابرتسون با یک استایل به تمام معنا مت گالایی ظاهر شد. او که یک کارآفرین مد است توسط بسیاری از بینندگان مت گالا 2022 به اشتباه به عنوان جرد لتو شناسایی شد. شاید لباس انتخاب او با درس کد مراسم هماهنگی نداشت اما الهام گرفته از علم و تخیل بود و سر و صدای زیادی نیز به خود اختصاص داد. آرایش چشم اسموکی و مو و ابروهای دکلره شده، همگی دست به دست هم داده بودند تا استایل او عجیب و غریب‌تر به نظر بیاید. لباس اوت کتور فردریک، توسط آیریس ون هرپن طراحی شده و جواهرات از برندBoucheron  بودند. 

اوان موک

اوان موک در میان مردان یکی از بهترین استایل های مت گالا را داشت. او که به خوبی تم مراسم امسال را رعایت کرده بود، به جای انتخاب لباس‌های سنتی مردانه، یک پیراهن دکمه‌دار سفید با یقه لاله، کتی با جزئیات کرست که سیلوئتی زنانه داشت و شلوار دمپا گشاد ساتن کرم رنگ از برند Head of state را پوشید و کفش‌ها را از برند louboutin انتخاب کرد.

یحیی عبدالمتین

یحیی عبد المتین از ستارگان سینما، برای حضور در مت گالای امسال از یک  تاکسیدو ساتن مشکی که دنباله‌های آن تا زمین می‌رسید، از برند تام براون انتخاب کرد. از نکات مثبت استایل او که باعث شده بود علاوه بر حفظ استایل کلاسیکش، تم مراسم نیز رعایت شود، تزئینات گلدار طلایی و مشکی روی کت بود. 

راسل وست بروک

از دیگر چهره‌هایی که برای حضور در مت گالا 2022 از برند تام براون برای انتخاب استایلش استفاده کرد، راسل وست بروک است که با استایلی متفاوت ظاهر شد. اوت فیت او شامل یک کت تاکسیدو با دامن پلیسه، کلاه سیلندر، پاپیون سفید (که از درس کدها برای مردان است)، جلیقه کرم و پیراهن سفید بود که مجموع این آیتم‌ها در کنار هم جسارت زیادی به استایل او بخشیده بود. 

به نظر شما کدام یک از این استایل‌ها با تم مت گالا 2022 هماهنگی داشت؟

شما استایل کدام سلبریتی را پسندیدید؟

ارسال نظر به عنوان

Ali
Ali
مهمان

کلا چندتاشون اصلا تم رو رعایت نکردند خوب بودندچه فایده عالی برا مت گالا اصلا فکر میکردم تو این لیست کیتی پری شان مندز تیلور هیل رو ببینیم

۰۱/۰۲/۱۶ پاسخ دهید

هستی بقال زاده
هستی بقال زاده
مهمان

اولیویا رودریگو

۰۱/۰۲/۱۴ پاسخ دهید