پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
نگاهی به استایل‌های فرشته حسینی و همکاری با برند زردوز

نگاهی به استایل‌های فرشته حسینی و همکاری با برند زردوز

فرشته حسینی بازیگری که ثابت کرد تلاش و استمرار همیشه رمز موفقیت در یک عرصه یا حوزه است! این بازیگر افغان تبار فعالیت خود را از ۹ سالگی با عرصه تئاتر آغاز کرد و کم‌کم توانست شهرت بسیاری بین ایرانیان پیدا کند. 

fereshteh-hosseini
fereshteh-hosseini

هرچند که با وجود تلاش‌های بسیار او، همچنان منتقدان بسیاری از این بازیگر، بازی و استایل وی نقد می‌کنند اما او همچنان درحال تلاش برای درخشیدن در حوزه مورد علاقه‌اش است. ناگفته نماند که فرشته حسینی با وجود تمام انتقادها مورد توجه و تحسین بسیاری از طرفدارانش قرار گرفته است. چرا که او با استمرار در مسیر موفقیت توانست به یک بازیگر معروف در سینما تبدیل شود.

بیوگرافی کوتاه درباره فرشته حسینی

استایل فرشته حسینی با کلاه
فرشته حسینی، نامی که برلایه‌های افتخار و هنر در دنیای سینما و تئاتر ایران نقش زیبا و پرافتخاری را برعهده دارد در ۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۶ در تهران متولد شد. او نه تنها به عنوان یک بازیگر بلکه به عنوان نمادی از تلاش و پشتکار در برخورد با موانع و پیشرفت در دنیای هنر شناخته می‌شود.

شما می‌توانید تحلیل استایل فرشته حسینی در سریال جنگل آسفالت را در مقاله "نگاهی به سریال جنگل آسفالت و تحلیل استایل شخصیت‌های این قصه" مطالعه نمایید.
فرشته حسینی به همراه خانواده

بررسی استایل فرشته حسینی 

استایل فرشته حسینی  با مانتو سفید
جدای از استعداد و بازیگری فرشته حسینی در حوزه سینما، این بازیگر با استایل‌های خود جدیدا توجه برخی برندها را جلب کرده و توانسته با بعضی از آنها مانند زردوز همکاری داشته باشد. فرشته در ابتدای مسیر بازیگری خود از استایل‌های جذاب و جسورانه‌تری به نسبت امروز استفاده می‌کرد. او از رنگ‌های شاد، لباس‌های خاص و اکسسوری‌های جالب توجه در استایلش بهره می‌گرفت.
استایل فرشته حسینی
انگار فرشته در ابتدای مسیر قصد داشت استایل‌های متفاوتی را امتحان کند تا در نهایت به یک استایل منحصر به فرد دست یابد. در ابتدا فرشته حسینی را با یک استایل شخصی و امضا شده مشاهده نمی‌کردید. اما امروز با توجه به آزمون‌ و خطاهایی که در انتخاب لباس‌ها انجام داد، برخی از آیتم‌ها در استایل او ثابت باقی ماند. گویی فرشته در این مسیر ویژگی‌های اندامی خود را پیدا کرده و توانسته یک استایل شخصی‌سازی شده داشته باشد.
فرشته کاراکتر و شخصیت هنری نسبتا شناخته‌ شده‌ایست که  استایلی الهام ‌بخش برای بسیاری از طرفدارانش دارد. به عنوان مثال می‌توانید استایل خاص و همیشه متفاوت فرشته را بر فرش قرمز کن 2022 مشاهده کنید. 

استایل فرشته حسینی
اگر نگاهی به استایل‌های گذشته فرشته بیندازید؛ کاملا مشخص است که او در گذشته از لباس‌های معمولی و عمومی‌تری به نسبت در استایل خود استفاده می‌کرد اما رفته رفته هنگامی که با برندهای مختلف نظیر زردوز آشنا شد و با آنها همکاری نمود؛ آیتم‌های برندی مختلفی را در استایلش استفاده کرد. از این پس شما استایلی متفاوت با متریال و برندهای مختلفی را بر تن فرشته مشاهده کردید. 

فرشته حسینی و استایل‌های مینیمال و ساده

این بازیگر ایرانی هیچگاه محدود به یک استایل خاص نیست. در حقیقت او را همیشه با استایل‌های متفاوت و رنگ‌های گوناگون، شاد و سرزنده مشاهده می‌کنید. تنها چیزی که همیشه در استایل فرشته تکرار می‌شود و می‌توان گفت وجه اشتراک سبک او سادگی، رهایی، جوانی و دوست داشتن است. 
استایل این هنرمند در اغلب مواقع بسیار ساده و مینیمال است؛ حتی زمانی که در یک جشنواره مهم مثل جشنواره 98 شرکت می‌کند. فرشته در این جشنواره یک پیراهن کرم رنگ لنین ساده را با یک کت سبز دریایی استایل کرده بود. 

فرشته حسینی و استایل‌های مینیمال و ساده
در حقیقت در بسیاری از استایل‌هایش او از پارچه‌های نخی ساده و متریال محبوب مینیمال‌پسندان استفاده می‌کند تا نمادی از راحتی و جوانی باشد. 

رهایی ویژگی خاص و منحصر به فرد استایل فرشته

در اغلب موارد این هنرمند را شما با آرایش ملیح مشاهده می‌کنید. اما جالب است بدانید که طی چندین سال گذشته، فرشته همان آرایش کم را هم ندارد و سادگی و رهایی را سرلوح استایل شخصی کرده است. 

استایل خاص فرشته حسینی
او با پوشیدن لباس‌های ساده و آزاد و همچنین صورتی بدون آرایش یا کم  آرایش و طبیعی سعی بر آن دارد که سادگی و آزادی را در استایلش به نمایش بگذارد. شاید برایتان جالب باشد اما این تفکر استایلی فرشته سرلوحه بسیاری از افراد نسل جوان شده است.  

انتخاب‌های جسورانه فرشته در زمینه مد و فشن

فرشته حسینی، زندگی‌ای پر از چالش‌ها و دشواری‌ها را طی کرده و با استواری و پشتکار، اهداف خودش را دنبال کرده است. او از دوران کودکی با مواجهه با موانع و سختی‌های فراوان به یک زن قوی و مستقل تبدیل شده که به تصمیمات و خواسته‌های خود پایبند است.

انتخاب‌های جسورانه فرشته در زمینه مد و فشن
در جشنواره فجر، استایل فرشته حسینی با استفاده از شومیز مشکی، شلوار پارچه‌ای خاکستری و پالتو بلند مشکی، نشانه‌ای از انتخاب‌هایی متعادل و کم ریسک است. اما جزییاتی همچون استفاده از کلاه بانی سبز رنگ و بوت‌های مشکی با لژ سبز استایل او را از سایرین متمایز می‌کند. 
این استایل نشان از جرات و خلاقیت او در انتخاب لباس دارد و نشان می‌دهد که او از قواعد معمول خارج شده و به تازگی‌ها و نوآوری‌ها پایبند است.

ترکیب سفید و مشکی جزء همیشگی استایل هنرمند سینما

احتمالا شما هم تا همین حالا تصورتان از استایل فرشته حسینی یک استایل جنجالی و متفاوت بوده اما باید بگوییم اصلا استایل این هنرمند قابل پیش‌بینی نیست و در برخی مواقع او می‌تواند کلاسیک‌ترین استایل‌ها را با ترکیب رنگ سفید و مشکی داشته باشد. 
فرشته دقیقا روی فرش قرمز سی و هشتمین جشنواره فجر با یک استایل یک شلوار گشاد کوتاه با پارچه پشمی جناغی، شومیز سفید و کت مشکی بلند حضور پیدا کرد. جالبه بدونید که فرشته این استایل را با یک کفش آکسفورد ست کرده بود.

استایل فرشته حسینی با ترکیب رنگی مشکی و سفید

پیشنهاد می‌کنیم مقاله "نوید محمدزاده و فرشته حسینی، این‌بار در کنار هم در جشنواره ونیز ۲۰۲۲" را مطالعه نمایید.

استایل‌های سنتی و اصیل فرشته 

فرشته حسینی با انتخاب لباس سنتی مجلسی زنان افغانی یک بار دیگر نشان داد که در جاهای مختلف جهان، استایل خود را به روشی منحصر به فرد نمایان می‌کند. حضور او با این لباس در فرش قرمز جشنواره فیلم مراکش، توجه بسیاری را به خود جلب کرد و نشان داد که می‌توان با احترام به فرهنگ‌ها و سنت‌های مختلف استایلی شخصی و منحصر به فرد ایجاد کرد.

استایل فرشته حسینی با لباس سنتی افغانستان
لباس سنتی افغانی که فرشته انتخاب کرده بود از پیراهنی با دامن چین‌دار و شلوار گشاد با دمپای تنگ تشکیل شده بود که با دوخت‌های سنتی افغانی مانند خامک‌دوزی و آینه‌دوزی زینت‌بخشی شده بود. استفاده از شال با دست‌دوزی‌های سنتی و زیورآلات افغانی این استایل را تکمیل کرده و زیبایی و شکوه آن را افزایش داده بود.
آرایش ساده‌ فرشته با استفاده از یک رژ لب قرمز، بسیار هماهنگ با لباس با جزئیات فراوان او بود. این آرایش، شادابی و زیبایی بیشتری به چهره‌اش بخشیده و به استایل او جلوه‌ای منحصر به فرد داده بود.
از انتخاب فرشته حسینی می‌توان درک کرد که او به عنوان یک هنرمند، همواره به دنبال ارتقاء و توسعه‌ استایل‌های خود است و از اینکه از فرصت‌های مختلف جهانی به عنوان یک پلتفرم برای نمایش استایل و هویت خود استفاده می‌کند، بهره می‌برد.  

ساعت کاسیو یک اکسسوری همیشگی در استایل فرشته

ساعت مچی برند کاسیو یکی از اکسسوری‌هایی است که در اغلب استایل‌های فرشته دیده می‌شود. این تنها به دلیل علاقه فرشته به این نوع ساعت از برند کاسیو است. این مدل یکی از مدل‌های بسیار قدیمی کاسیو محسوب می‌شود و یک آیتم خاص و نوستالژیک است.

استایل فرشته حسینی با اکسسوری ساعت کاسیو

استایل فرشته با برند زردوز

برند ایرانی زردوز با انتخاب فرشته حسینی به عنوان چهره تبلیغاتی کالکشن 2024 خود اقدامی استوار و موفقانه انجام داده است. حضور فرشته حسینی و همسرش نوید محمد‌زاده در جشنواره فیلم کن به عنوان اسپانسر این برند نشان از ارتباط نزدیک و همکاری مثمر ثمری بین زردوز و این دو هنرمند دارد.
این انتخاب برای دومین بار نشان از اعتماد و تصمیم‌گیری قاطع برند زردوز به استفاده از تأثیرگذاری و جذابیت فرشته حسینی به عنوان نمادی از زیبایی و شیوه‌ زندگی مدرن در جامعه ایرانی است. این اقدام همچنین به عنوان یک پیام قوی برای حمایت از صنایع داخلی و ترویج برندهای ایرانی در بازارهای مختلف داخلی و خارجی تلقی می‌شود.

فرشته حسینی و برند زردوز
با انتخاب فرشته حسینی به عنوان چهره تبلیغاتی، برند زردوز نه تنها به ارتقاء و افزایش شناخت این برند در بازار بلکه به تقویت ارتباطات مثبت با مخاطبان و مشتریان خود نیز کمک می‌کند. این تصمیم نشان از استراتژی هوشمندانه و طرح‌ریزی دقیق این برند در راستای توسعه و رشد پایدار خود دارد. 

در مقاله "عجیب‌ترین استایل‌های جشنواره فیلم فجر" نیز به طور مختصر در مورد استایل فرشته حسینی در جشنواره فجر نوشته شده است.

چند استایل متفاوت فرشته حسینی در تبلیغات برند زردوز

اگر اخبار را دنبال می‌کنید؛ متوجه شدید که لباس‌ و استایل فرشته حسینی در تبلیغات برند زردوز جنجال به پا کرد و مورد توجه بسیاری از هواداران فرشته قرار گرفت. برخی از پوشیدن این استایل‌ها فرشته را قضاوت کردند و برخی دیگر جسارت او را در زمینه مد و فشن تحسین کردند. به هر حال قصد داریم چند استایل خاص فرشته حسینی و همکاری در تبلیغات برند زردوز را مورد بررسی قرار دهیم.

فرشته حسینی با بلوز و شلوار قرمز گلدار از برند زردوز

در این استایل فرشته یکی از مدل‌های فوق‌العاده خاص برند زردوز را تن کرد. شومیز قرمز گلدار به همراه شلوار دم پا گشاد چین‌دار ست، یکی از استایل‌های فرشته در تبلیغات این برند بود. در این مدل، استایل فرشته با یک روسری کوتاه از جنس بلوز و شلوار و یک عینک قرمز گربه‌ای استایل شده بود. زنجیرهای که از کمر شلوار این لباس آویزان شده بود؛ میزان خاص بودن این ست را افزایش داده بود. 

فرشته حسینی با بلوز و شلوار قرمز گلدار از برند زردوز

فرشته حسینی با سویشرت و شلوار طرح مخمل

یکی دیگر از استایل‌های فرشته شلوار چند جیب و سویشرت مخملی از برند زردوز بود. جالب است که برند زردوز در طراحی این لباس بازهم در بخش شلوار از چندین زنجیر استفاده کرده بود. فرشته در این استایل نیز از یک روسری کوتاه مخمل جنس لباس و همچنین عینک مشکی بهره گرفته بود. 

فرشته حسینی با سویشرت و شلوار طرح مخمل

فرشته حسینی با بلوز و شلوار مشکی از برند زردوز

از دیگر لباس‌های تبلیغات زردوز بلوز و شلوار مشکی بود. وجه اشتراک این لباس با سایر لباس‌های موجود در این کالکشن شلوار دم پا چین‌دار و زنجیردار بود. فرشته در این استایل این ست را با روسری کوتاه (مینی اسکارف) مشکی ست کرده بود. کیف مشکی آیتم کامل‌کننده این استایل محسوب می‌شد.

فرشته حسینی با لباس توری سفید در کالکشن 2024 زردوز

یکی دیگر از استایل متفاوت فرشته در تبلیغات کالکشن 2024 زردوز، بلوز و شلوار توری سفید بود که با یک کیف خرسی و روسری جنس لباس استایل شده بود. 

فرشته حسینی و برند زردوز

یادداشت پایانی

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید؛ فرشته حسینی در ابتدا از یک استایل یا الگوی خاص پیروی نمی‌کرد اما رفته رفته به یک استایل خاص و منحصر به فرد با آیتم‌های ثابت رسید. در حقیقت گاها فرشته لباس‌ها و آیتم‌هایی را باهم به زیبایی استایل می‌کند که شاید قبل از دیدن آنها بر تن فرشته بگویید مگر این آیتم‌ها قابل استایل شده هستند؟ 
البته خلاف این موضوع نیز وجود دارد. به عبارتی استایل فرشته در برخی مواقع ملموس جامعه کنونی نیستند. اما با همه این وجود این هنرمند سعی بر آن داشته تا یک استایل خاص و منحصر به فرد را برای خود ایجاد کند که تقریبا تا به امروز موفق عمل کرده است! 
نظر شما چیست آیا استایل‌های فرشته حسینی خاص و منحصر به فرد هستند؟ آیا به نظر شما استایل‌هایش برای پوشش کنونی مناسب خواهند بود؟ 

ارسال نظر به عنوان