پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
معرفی ۸ ترند زیورآلات و جوهرات در سال ۲۰۲۲

معرفی ۸ ترند زیورآلات و جوهرات در سال ۲۰۲۲

پس از گذراندن روزهای سخت و دوران پاندمی کرونا، دنیای مد خواهان بازگشت به دوران ما قبل کرونا و برگزاری مهمانی‌ها و شور و نشاط آن دوران است. ما می‌توانیم تاثیر آن‌را در ترندهای اکسسوری و جواهرات ببینیم، چرا که مهم‌ترین ترند در جواهرات سال ۲۰۲۲ درشت بودن و چشمگیر بودن آن‌هاست.

در ادامه به مناسبت روز جهانی جواهرات به بررسی ترند زیورآلات و جواهرات امسال می‌پردازیم:

۱. زیورآلات رنگی:

نیاز به شادی همچنان قوی است و رنگ‌های انرژی‌بخش و رنگ‌هایی که تداعی کننده طلوع خورشید است، در زیورآلات برند فندی دیده شده است.

۲. بازوبند:

یکی از ترندهایی که در سال ۲۰۲۲، دوباره ترند شده و در بسیاری از فشن‌شوها دیده شده است.

۳. چوکرها:

چوکرهای چرم، دوباره در فشن شوهای برندهای مختلف دیده شده است. از طرفی چوکرهای براق و پر زرق و برق که در دهه ۲۰۰۰ در فشن شوهای دولچه و گابانا و تام فورد دیده شدند، دوباره بازگشته‌اند. قد این چوکرها تا زیرچانه می‌‌رسد و محکم دور گردن بسته می‌شود.

۴. هرچقد درشت‌تر و چشمگیرتر بهتر!

 طراحان زیورآلات اغراق آمیز مانند صدف ها، زنجیرها و آویزهای بلند را در فشن‌شوهای امثال، ارائه کردند. حتی جواهرات سوررئالیستی اسکیاپارلی هم بزرگتر  و اغراق‌آمیزتر از همیشه شدند، زیورآلاتی به شکل چشم و گوش. پس از اغراق آمیز بودن اندازه اکسسوری‌ها نترسید و حتما این ترند جذاب را امتحان کنید، چرا که ترند امسال می‌گوید که هر چه زیورآلات بزرگتر و چشمگیرتر جذاب‌تر!

۵. زیورآلات آینه‌ای و براق:

زیورآلاتی که آنقدر سطح آن‌ها براق هست که شما می‌توانید خود را در آن ببینید. زیورآلات آینه‌ای طلایی رنگ در فشن شوهای برند فندی، بالمین و ایو سن لوران دیده شدند.

۶. گردنبندهای زنجیری و چند دور:

یکی از ترندهای پرطرفدار امسال گردنبندهای زنجیری است و باید این را به شما بگوییم که تنها به یک زنجیر کفایت نکنید و از چند زنجیر در کنار هم استفاده کنید تا ظاهر شیک‌تر و به روزتری داشته باشید. گردنبندهای کوتاه و بلند به همراه یقه هفت باز، توهم گردن کوتاه را می‌دهد. گردنبندهای زنجیری جرو گردنبندهای کلاسیک به شمار می‌آید و شما می‌توانید سالیان سال از آن‌ها استفاده کنید.

۷. زیورآلات مرواریدی:

مروارید جزو زیورآلاتی است که همیشه طرفدارن خاص خود را دارد. شما می‌توانید آن را به‌عنوان اکسسوری سر، گوشواره و گردنبند استفاده کنید. مرواریدهای کلاسیک بیشتر به رنگ‌های خنثی و خامه‌ای می‌باشد.

۸. گوشواره حلقه‌ای طلایی:

گوشواره‌ی حلقه‌ای یکی از گوشواره‌هایی است که هر خانمی باید آن را داشته باشد. امسال گوشواره‌های کلاسیک از جمله گوشواره‌های حلقه‌ای با طرح‌های جدید و متفاوت ترند شده‌اند. این گوشواره‌ها با پیچ و تاب‌های خاص، زنجیرها و لوگوهای هر برند که به عنوان تزئینات به آن‌ها افزوده شده، منحصر به فردتر شده و بهترین گزینه برای افزودن به مجموعه زیورآلات شماست. این اکسسوری آنقدر همه کاره است که به معنای واقعی می‌توانید آن را با هر چیزی ست کنید، از لباس خواب گرفته تا لباس مجلسی، یا حتی لباس فرمال و کار.

در این مقاله به بررسی ۸ ترند زیورآلات و جواهرات در سال ۲۰۲۲ پرداختیم. پس ترس استفادهاز زیورآلات و جواهرات چشمگیر و درشت را کنار بگذارید و برای یکبار هم که شده آن‌را امتحان کنید.

ارسال نظر به عنوان