پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
بدترین استایل‌های مت‌گالا

بدترین استایل‌های مت‌گالا

مت گالا 2022 هم شب گذشته برگزار شد و با وجود اینکه جای سلبریتی‌هایی مانند ریانا، جنیفر لوپز، زندایا و... خالی بود؛ اما آقایان حاضر در مراسم حسابی غوغا برپا کردند و با استایل‌های عجیب در صحنه حاضر شدند و لباس‌های خود را به رخ یکدیگر کشیدند. و اما سراغ بدترین و نامناسب‌ترین استایل‌های مت گالا برویم و ببینیم این‌بار چه کسی می‌تواند عنوان بدترین لباس را به خود اختصاص دهد.

کید کودی

کید کودی نیز با پوشیدن لباسی به رنگ آبی کاربنی، توانست نگاه بسیاری از افراد را به خود جلب کند البته نه برای اینکه زیبا بود، بخاطر اینکه هیچ جذابیت خاصی نداشت. لباس کودی، از برند کنزو انتخاب شده بود.

کید کودی در لباسی از کنزو

وندی مورداک

پیراهنی که وندی برای شب مراسم انتخاب کرده بود با پر‌های صورتی تزیین شده بود، گویی که یک دسته پرنده با پر‌های صورتی قبل از مراسم به او حمله کرده‌اند و متاسفانه لباس هیچگونه جذابیت بصری نداشت و مناسب مت گالا نبود.

وندی مورداک

 لنا وایت

لنا وایت امسال‌ هم مانند سال‌های قبل با لباس عجیب و نه چندان زیبا در مراسم شرکت کرد. لباس منتخب، به رنگ آبی فیروزه‌ای بود و شامل یک پیراهن بدن نما، یک کت بلند و شلوار راسته می‌شد که کاملا نشان می‌داد از برند ورساچه انتخاب شده است. از نظر بسیاری از مخاطبین، کاستوم لنا وایت کمی عجیب و البته بدون خلاقیت بود.

لنا وایت در لباسی از برند ورساچه

اما استون

بازیگر خوش چهره و خوشتیپ هالیوود این بار انتخاب جذابی نداشت و با لباسی شبیه به لباس خواب در مراسم شرکت کرد که هیچ تناسبی با تم مراسم مت گالا نداشت و همین انتخاب هم باعث حاشیه‌های زیادی برای اما استون شد؛ برخی از منتقدین معتقد بودن لباس اما بازیابی شده از لباس عروسیش می باشد.

اما استون 

بردلی کوپر

بردلی کوپر در کت و شلوار جذاب است، اما آیا انتخاب این چنین لباسی برای مت گالا هم مناسب بود؟ قطعا خیر

بردلی کوپر

جردن روس

جردن، لباسی به پیشنهاد تام براون پوشیده بود که جزو لباس‌ها عجیب مراسم به شمار می آمد. کاستوم سیاه و سفید جردن بسیار شرورانه به نظر می‌رسید و با سبک آریشی که داشت هماهنگ بود. جردن برای این مراسم به کوچکترین جزئیات استایلش، توجه کرده بود.

جردن روس در لباسی از برند تام برون

ریچل اسمیت

ریچل لباسی برای مراسم مت گالا پوشیده بود که نه تنها با تم مراسم سازگار نبود، بلکه برش و دوخت آن هم ایراد داشت و متناسب اندامش نبود. واقعا پوشیدن این لباس از ریچل اسمیت بعید بود.

ریچل اسمیت

 آریانا دبوس

آریانا دبوس که جزو سلبریتی‌های خوش پوش است، برای مت گالا، عجیب‌ترین و خلاق‌ترین برند دنیای فشن را انتخاب کرده بود و آن چیزی نبود جز ماسکینو. استایل آریانا در عین عجیب بودن، هماهنگ با شخصیت و روحیاتش بود.

آریانا دبوس در لباسی از برند ماسکینو

جسی باکلی

اگر جسی باکلی را نمی‌شناختید، به احتمال تصور می‌کردید مردی با سبیل‌های عجیب و غریب و مویی زرد رنگ در مراسم مت گالا حاضر شده است. جسی باکلی برای این شب مهم، سراغ برند اسکیاپارلی رفته بود و کت و شلواری فیت اندامش پوشیده بود که کاملا مناسب سبیل نازکش بود‌.

جسی باکلی در لباس از برند اسکیاپارلی

جسیکا چستین

باورش کمی سخت است اما جسیکا برای مراسم مت گالا این پیراهن را انتخاب کرده بود. این لباس گوچی به جای آنکه با تم مت گالا هماهنگ باشد بیشتر شبیه به یک لباس خواب پر زرق و برق بود.

جسیکا چستین در لباسی از برند گوچی

خب نگاهی کوتاه به استایل‌های عجیب و غریب مراسم مت گالا۲۰۲۲ داشتیم. متاسفانه در این مراسم لباس‌ها زیبایی و خلاقیت خاصی نداشتند برای مثال از هنرمندانی مانند اما استون، بردلی کوپر، جسیکا چستین انتظار می‌رفت با استایل‌هایی خلاقانه‌تری در مراسم مهم مت گالا شرکت کنند که این اتفاق نیافتاد، البته امیدواریم در سال‌های بعد این اتفاقات کمتر پیش بیاید.

ارسال نظر به عنوان