پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
کدام لباس‌ها برای تابستان امسال ترند شده‌اند؟

کدام لباس‌ها برای تابستان امسال ترند شده‌اند؟

 چه تابستان را در خانه بگذرانید، چه مدام در پرتوهای خورشید غلت بخورید، در هر صورت فصل سوزاننده‌ای برای شما خواهد بود. پر کردن کمد لباس از لباس‌های خنک و تابستانی یکی از لذت‌های تابستان است. معمولا استایل های تابستانی از پارچه‌های نازک، نخی و روشن تشکیل می‌شوند. پوشیدن لباس تنگ و نامناسب در تابستان علاوه بر آزار و اذیت و راه رفتن روی اعصاب شما، باعث آسیب به پوست یا گرمازدگی می‌شود، به همین دلیل کارشناسان مد سعی دارند تا لباس‌های نخی و آزاد را در تابستان به عنوان ترند انتخاب کنند. پوشیدن لباس‌های ترند در تابستان کار سختی نیست، کافیست ادامه این مقاله را خوانده و ترندی را که بیشتر با سلیقه‌تان جور درمی‌آید، در ذهن خود بسپارید.

قلاب بافی و خامه دوزی 

قلاب بافی و پارچه‌های توری برای تابستان به اندازه مخمل برای پاییز ضروری هستند. وجود لباس‌هایی با بافت‌های پارچه‌ی برجسته‌تر مانند قلاب بافی یا خامه دوزی، کمد لباس شما را از یکنواختی درمی‌آورند و جزو لباس ترند تابستانی 1401 به حساب می‌آیند. لازم نیست کل لباس‌تان قلاب بافی باشد. وجود خامه دوزی در حاشیه‌های آستین یا مانتو به خودی خود استایل شما را ترندی‌تر و جسورانه‌تر می‌کند. 

مونوکروم سفید

یک روش شیک که می‌توانید فورا و بدون دردسر یک استایل ترندی بسازید. استایل تابستان 1401 شامل لباس‌هایی‌ از سر تا پا سفید است. اگر می‌ترسید با استایل مونوکروم سفید ظاهری شبیه عروس‌ها یا پرستارها داشته باشید، می‌توانید از لباس‌های طرح‌دار فانتزی سفید استفاده کنید. این استایل زمانی که وقت کافی برای ست کردن رنگ‌ها ندارید، مانند فرشته‌ی نجات عمل می‌کند؛ درضمن با همه نوع اکسسوری به راحتی ست می‌شود. 

کت و شلوار تابستانی

کت و شلوارهایی که با پارچه‌های سبک و خنک دوخته می‌شوند، اصلی‌ترین عنصر استایل های تابستانی امسال هستند. اگر به استایل‌های رسمی علاقه چندانی ندارید، می‌توانید کت‌های تابستانی را با شلوارهای جین آزاد ست کنید. انتخاب رنگ‌های روشن‌تر برای کت و شلوار، ظاهر بهتری برای استایل تابستانی ایجاد می‌کند. می‌توانید این کت و شلوارها را با اسکارف‌های رنگی‌ که جزو اکسسوری های تابستانی امسال هستند، ست کنید. 

لباس‌های اسپرت

لازم نیست حتما وارد زمین بازی شوید تا بتوانید لباس‌های اسپرت یا ورزشی بپوشید، زیرا استایل تابستان 1401 شامل لباس‌های اسپرت نیز می‌شود. این یک خبر خوش برای دوست‌داران استایل‌های اسپرت و راحت است. شلوارهای راحت و گشاد ورزشی را با پیراهن‌های بلند اسپرت ست کنید و از این استایل راحت در تابستان لذت ببرید. می‌توانید با پوشیدن صندل‌های تخت بدون پاشنه، ظاهری زنانه به این استایل خود ببخشید. 

طرح خال‌ خالی

هرگز نمی‌توان ترند بودن طرح خال خالی را در استایل های تابستانی انکار کرد. طبق نظر استایلیست‌ها تابستان امسال نیز طرح خال خالی ترند است. البته ممکن است اغراق در استفاده از این طرح کمی برای چشم آزاردهنده باشد، پس بهتر است فقط برای قسمت کوچکی از استایل خود مانند شال، روسری یا جوراب از این طرح استفاده کنید. 

پیراهن‌های اورسایز

پیراهن‌هایی که دو یا سه برابر اندازه‌ی خودتان هستند! بله درست شنیدید. ممکن است بارها پیراهن‌ پدر یا برادر خود را پوشیده و به دلیل راحتی این پیراهن‌ها به آن‌ها حسادت کرده باشید. دیگر نیازی به حسادت نیست، زیرا یک لباس ترند تابستانی 1401 همین پیراهن است. پیراهن‌های بلند و گشاد که علاوه بر احساس خنکی، به‌دلیل آزاد بودن آن به‌راحتی می‌توانید بدوید، بپرید و بچرخید. آزادی حرکت دلیلی است که این پیراهن‌ها را به بهترین گزینه برای پوشیدن در طبیعت تبدیل کرده است. این پیراهن‌ها امسال اولین بار توسط برند ولنتینو دیده شدند. شلوارهای گشاد جین یا پارچه‌ای مکمل این پیراهن‌ها هستند.

جین‌های گشاد

شلوارهای جین خیلی گشاد در سال 90 میلادی ترند بودند و امسال دوباره جزو استایل های تابستانی ترند به حساب می‌آیند. برای خانم‌هایی که فرم بدنی گلابی دارند، رنگ تیره‌ی این شلوارها و برای خانم‌هایی با فرم بدنی سیب، رنگ‌های روشن‌تر این شلوارها مناسب است. سعی کنید تابستان امسال حتما یکی از این شلوارها را در کمد لباس خود موجود کنید، زیرا علاوه بر راحتی، با همه‌ی مانتوها، شال و روسری، کتانی و حتی صندل‌هایتان ست می‌شود. 

برش و اتصال

برش‌های نامتقارن، امسال در کت واک‌ برندهای مختلف، زیاد به چشم می‌خورد. برش‌ها و اتصالاتی که کمی قانون‌شکنی کرده و چندات با معیارهای الگوسازی در خیاطی مطابقت ندارند. اگر دوست دارید در استایل خود کمی جسارت به خرج دهید، این لباس‌ها گزینه‌ی مناسبی برای شما هستند. 

عنصرهای زنانه

مورد دیگری که جزو استایل تابستان 1401 به حساب می‌آید، عناصر زنانه است. حالا منظور از عناصر زنانه چیست؟ هرچیزی که از نظر عموم مردم زنانه محسوب می‌شود! پارچه‌های توری صورتی، سنگ‌کاری‌های رنگی، پارچه‌های حریر و نقش‌های برجسته‌ی گل و بلبل. همه‌ی این‌ها احساس ظرافت، لطافت و زنانگی در استایل ایجاد می‌کنند. هنگام استفاده از این عناصر در لباس‌های خود، هماهنگی به وجود بیاورید. استفاده از عناصر زنانه در کنار کتانی‌های اسپرت یا ساعت‌های غول پیکر، ناهماهنگی عجیبی در استایل شما ایجاد می‌کند. اگر قرار است زنانگی را در استایل خود نشان دهید، از اکسسوری‌های ظریف و رنگ‌های روشن استفاده کنید. 

کلام آخر

اگر این مقاله را تا انتها مطالعه کردید، به شما تبریک می‌گوییم، چون شما حالا همه چیز را درباره‌ی لباس ترند تابستانی 1401 می‌دانید. شلوارهای جین گشاد، پیراهن‌های اورسایز و لباس‌های اسپرت نشان می‌دهند که ترندهای تابستانی امسال بر پایه‌ی راحتی هستند، پس اگر در تابستان راحت‌ترین لباس‌های خود را پوشیدید، خیالتان از ترندی بودن استایل‌تان راحت باشد. رنگ سفید، طرح خال خالی و قلاب بافی را نیز فراموش نکنید. با خواندن یک مقاله که فقط 3 یا 4 دقیقه وقتتان را گرفت، از جمله‌ی "چی بپوشم" در کل سه ماه تابستان خلاص شدید!

ارسال نظر به عنوان