پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
کالکشن موسکینو ۲۰۲۳؛ بار دیگر خشن و ساختارشکن!

کالکشن موسکینو ۲۰۲۳؛ بار دیگر خشن و ساختارشکن!

جرمی اسکات، مدیر خلاق و طراح برند موسکینو، در هفته مد میلان 2023 کالکشن جدید مردانه‌ی بهار و تابستان خود را به نمایش گذاشته است. این کالکشن پر از شگفتی‌ و ناگفته‌هاییست که اگر شیفته‌ی مد، طراحی و دیزاین بوده باشید، از دانستن آن‌ها لذت خواهید برد. با ما همراه باشید تا برای شما پرده از رمز و راز جدیدترین کالکشن برند موسکینو برداریم.

هفته مد میلان 2022 – جرمی اسکات طراح موسکینو

تاریخچه برند موسکینو

تاریخچه برند موسکینو – فرانکو موسکینو موسس برند موسکینو
موسکینو (Moschino) برندی نام آشنا و لوکس در دنیای فشن است که به طور تخصصی در حوزه‌ی تولید اکسسوری‌های چرمی، کفش، چمدان و عطر فعالیت می‌کند. اگر خود می‌پرسید که برند موسکینو برای کجاست باید بگوییم که این خانه‌ی مد، در میلان ایتالیا و در سال 1983 میلادی توسط آقای فرانکو موسکینو تأسیس شده است.

برند موسکینو برای کجاست – عطر موسکینو

این برند به طراحی‌های رنگارنگ و بعضاً عجیب و غریب خود مشهور است و سلبریتی‌های خاص‌پسندی مانند کیتی پری از طرفداران دوآتشه‌ی موسکینو هستند. قطعاً اوت‌فیت کیتی پری در مراسم مت گالای سال 2019 که به شکل یک لوستر بزرگ با چراغ‌های روشن بود را فراموش نکرده‌اید. درست حدس زده‌اید؛ این لباس خارق‌العاده هم از برند موسکینو بود. در طی این سال‌ها موسکینو نشان داده که هیچ‌وقت قرار نیست دست از دیوانه‌بازی و غافل‌گیر کردن بردارد!

تاریخچه برند موسکینو – کیتی پری در لباس لوستر موسکینو

تاریخچه برند موسکینو – جی جی حدید در لباس موسکینو

تاریخچه برند موسکینو – لباس های عجیب مردانه موسکینو

تاریخچه برند موسکینو – کت و شلوار مردانه موسکینو

موسکینو در هفته‌ی مد مردانه‌ی میلان 2022

کالکشن برند موسکینو – تونی ویرامونتس و موسکینو

برند موسکینو در هفته‌ی مد مردانه‌ی امسال که چند روز قبل به پایان رسید، کالکشن جدید خود را به نمایش گذاشت. این کالکشن به گفته‌ی جرمی اسکات -که در حال حاضر طراح این برند است- ادای دینی بود به تصویرگر و عکاس فقید، تونی ویرامونتس (Tony Viramontes). آثار این تصویرگر منبع الهام بسیاری از طراحان و هنرمندان بوده است و بخش بزرگی از تحولات پاپ کالچر متأثر از اوست. 

جرمی اسکات در این کالکشن برند موسکینو به طور ماهرانه‌ای رنگ‌ها، خطوط و نقاشی‌های به جا مانده از تونی ویرامونتس را در طراحی‌های خود گنجانده و در عین حال شاخصه‌های اصلی موسکینو مانند رنگ‌های شارپ و زنده، پترن‌های غیرمعمول و سیلوئت‌های نامتعارف را نیز حفظ کرده است. شاید به جرئت بتوان گفت که انتخاب آثار تونی برای این کالکشن بسیار موفقیت آمیز بوده است؛ چرا که موسکینو اساساً ساختارشکن و ماجراجو است و چه چیزی بهتر از کمی ماجراجویی بیشتر؟

کالکشن برند موسکینو -  کت و شلوار مردانه جدید موسکینو

کالکشن برند موسکینو – کالکشن جدید مردانه موسکینو

استایل بوفالو و موسکینو: خشن، سرسخت و قدرتمند

این کالکشن برند موسکینو را می‌توان نسخه‌‌ای از استایل‌های بوفالوی دهه‌ی هشتاد میلادی به حساب آورد. بوفالو، جریانی ضد جریان اصلی فشن در این دوره بود و تحولی اساسی در مد مردانه ایجاد نمود. استفاده از دامن، شلوارک‌های کوتاه و ترکیب لباس‌هایی با سیلوئت آزاد و فیت در کنار یکدیگر، از جمله ویژگی‌های مهم در این سبک پوشش است. 

کالکشن برند موسکینو – عکس استایل بوفالو

کالکشن برند موسکینو – استایل بوفالو چیست

جرمی اسکات در کالکشن اخیر خود در هفته‌ی مد مردانه‌ی میلان 2022، از این سبک الهام گرفته و یک بار دیگر دهه‌ی هشتاد میلادی را زنده کرده است. او در این کالکشن با به کارگیری متریال‌های چرم و پلاستیک وینیل و استفاده از خطوط پر رنگ بر روی لباس‌ و اکسسوری‌ها، به خوبی توانست حس سرسختی و قدرت را به بیننده منتقل کند. بدون شک این کالکشن برند موسکینو ادای احترامی بود به دهه‌ی هشتاد و تمام هنرمندان ساختارشکن آن که تحولات عظیمی را رقم زدند. در ادامه عکس‌های این کالکشن را به طور کامل خواهیم دید. نظر شما راجه به این کالکشن جذاب چه بود؟ 

کالکشن برند موسکینو – دامن مردانه موسکینو

کالکشن برند موسکینو – کت و دامن مردانه موسکینو

عکس‌های کالکشن جدید موسکینو در هفته‌ی مد مردانه‌ی میلان 2022

ارسال نظر به عنوان