پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
کیم کارداشیان لباس مرلین مونرو را به فنا داد!

کیم کارداشیان لباس مرلین مونرو را به فنا داد!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

چند ماه قبل بود که کیم کارداشیان با لباس مرلین مونرو در مت گالا ۲۰۲۲ حاضر شد و حواشی بسیاری ایجاد کرد. این پیراهن قیمتی که مدت‌‌ها بود در موزه و در شرایط خاص نگهداری می‌شد تا پارچه و دوخت آن آسیب نبیند، برای یک شب به کیم کارداشیان قرض داده شد، اما اکنون مشخص شده که کیم کارداشیان امانت‌دار خوبی نبوده و این پیراهن را پاره کرده است.

لباس مرلین مونرو در مت گالا ۲۰۲۲

این پیراهن سنگدوزی شده که توسط مرلین مونرو در جشن تولد ۴۵ سالگی رئیس‌جمهور آمریکا، جان اف کندی پوشیده شده بود، قدمتی ۶۰ ساله و ارزشی حدود ۴.۸ میلیون دلاری دارد که طبق گفته‌ی منبع موثق، بعد از اینکه کیم کارداشیان با لباس مرلین مونرو در مت گالا شرکت کرده، تکه‌هایی از پارچه‌ی لباس، به‌خصوص در قسمت زیپ و درز‌ها آسیب دیده و تعدادی از ۲۵۰۰ قطعه کریستال به کار رفته بر روی پیراهن گم یا آویزان شده است.

پارگی لباس مرلین مونرو تن کیم کارداشیان قابل پیش‌بینی بود

اگر کمی سایز اندام مرلین مونرو را با سایز بدن کیم کارداشیان مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که پارگی این لباس اصلا دور از ذهن نبود؛ حتی بسیاری از کلیپ‌‌هایی که چند ماه قبل وایرال شد، نشان می‌داد که لباس به‌سختی از تن کیم کارداشیان بالا می‌رود، البته کیم اعلام کرده بود برای اینکه افتخار پوشیدن این پیراهن ارزشمند را داشته باشد، رژیم گرفته و چند کیلو از وزن خود را کم کرده که گویا تاثیرچندانی هم نداشت.

جالب است بدانید که کیم کارداشیان متعهد شده بود تغییری در لباس ایجاد نکند، بدن خود را آرایش نکند و فقط مدت زمان کوتاهی لباس را بپوشد و... اما متاسفانه این تعهدات به‌درستی اجرا نشد.

اعتراض طرفداران مرلین مونرو

انتشار این خبر اعتراض بسیاری از مردم، به‌خصوص طرفداران مرلین مونرو را به همراه داشت؛ برخی از آن‌ها نوشته بودند که:

«کیم برای ادای احترام می‌توانست یک لباس جدید بسازد، این یک پیراهن یادگاری بود که اکنون ویران شده است.»

دیگری نوشت:

«خوب است که این کار را به کیم سپردید؛ او به خوبی یک اثر هنری را از بین برد.»

فردی دیگر توییت کرد:

«لباس مرلین مونرو تن کیم کارداشیان یک بی احترامی تمام و کمال بود.»

و

«کیم کارداشیان با لباس مرلین به مت‌گالا رفت، پس تبریک به مت‌گالا!»

همینطور نوشته شده بود:

«لباس مرلین مونرو در مت‌گالا به فنا رفت؛ جای تعجبی ندارد.»

در آخر

با گذشت چندین ساعت از انتشار این اخبار هنوز کیم کارداشیان و تیمش پاسخی به این ادعاها نداده‌اند و بسیاری از افراد منتظر عکس‌العمل او و تیمش هستند، اما باید گفت که یک لباس ماندگار و ارزشمند برای چند دقیقه دیده‌شدن بر روی فرش قرمز یا حتی ادای احترام به صاحب آن آسیب دیده و پاره شده است؛ شاید بتوان گفت مسئولیت این اتفاق بر عهده‌ی کسانی نیست جز مدیران موزه.

ارسال نظر به عنوان