پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
استایل کم‌ریسک هومن سیدی در جشنواره ونیز ۲۰۲۲

استایل کم‌ریسک هومن سیدی در جشنواره ونیز ۲۰۲۲

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بالاخره هنرمندان ایرانی نیز به جشنواره ونیز ۲۰۲۲ رسیدند و در مراسم فتوکال و فرش قرمز حاضر شدند.

هفتاد و نهمین جشنواره ونیز که عرصه‌ی حضور سلبریتی‌های بسیاری از سرتاسر جهان است، امسال نیز میزبان سلبریتی‌های ایرانی است. یکی از هنرمندانی که امسال در جشنواره حضور دارد، کسی نیست جز «هومن سیدی».

هومن سیدی که کارنامه‌ی درخشانی در زمینه بازیگری، تهیه کنندگی و نویسندگی دارد، این بار برای تهیه‌کنندگی فیلم «بی رویا» و نویسندگی فیلم «جنگ جهانی سوم» در جشنواره‌ی ونیز ۲۰۲۲ حاضر شد.

هومن سیدی در جشنواره‌‌های بین المللی

هومن سیدی موفقیت‌های بسیاری در جشنواره‌های بین المللی مانند جشنواره فیلم ورشو لهستان، جشنواره فیلم پوسان  کره جنوبی و شانگهای چین و... کسب کرده و باید گفت که او در بیشتر این رویدادها، خیلی رسمی و کلاسیک حاضر شد و مانند بسیاری از سلبریتی‌های ایرانی سراغ استایل‌های جنجالی و بحث برانگیز نرفت.

تحلیل استایل هومن سیدی در جشنواره ونیز ۲۰۲۲

مدل لباس هومن سیدی در فتوکال فیلم «بی رویا»

روز گذشته هومن سیدی در مراسم فتوکال فیلم «بی رویا» که تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت، شرکت کرد؛ او برای حضور در این مراسم استایل ساده و بدون ریسکی انتخاب کرده بود که شامل یک کت و شلوار چهارخانه، پیراهن سفید و یک جفت کفش مشکی می‌شد.

کت و شلوار که خطوط محوی داشت، کاملا متناسب سایز و قد هومن سیدی بود و قد شلوار و آستین‌ها نه کوتاه بود و نه بلند.

باز بودن دکمه‌های بالایی پیراهن و فریم رنگی عینک نیز که امضای شخصی هومن سیدی است، استایل را کمی از حالت رسمی خارج کرده بود؛ درضمن ازآنجا که هومن سیدی قد متوسطی دارد، به‌سراغ کفش لژدار رفت تا قد خود را کمی کشیده‌تر نشان دهد که البته انتخاب هوشمندانه‌ای بود.

مدل لباس هومن سیدی در فتوکال فیلم «جنگ جهانی سوم»

بعد از فیلم «بی رویا» نوبت به فتوکال فیلم «جنگ جهانی سوم» رسید که هومن سیدی به همراه محسن تنابنده و سایر عوامل فیلم در آن حاضر شد.

هومن سیدی این بار سراغ استایل کژوال‌تری رفته بود که همخوانی بیشتری با مراسم فتوکال داشت. او کت و شلوار اسپرت سورمه‌ای رنگ به‌همراه یک تی‌شرت سفید و کفش‌های سفید لژدار انتخاب کرد.

کت و شلوار، اندازه‌ی مناسبی داشت و تیشرت یقه گرد سفید، تضاد خوبی با رنگ کت و شلوار ایجاد کرده بود؛ همچنین پوشیدن کفش‌‌های سفید لژدار کمک کرده بود که استایل کمی چشم‌نوازتر شود. اکسسوری‌هایی که در این استایل استفاده شده بود نیز کژوال‌تر بود؛ مانند دستبند چرم، عینک و ساعتی با بند سورمه‌ای.

هومن سیدی تمام نکات استایلینگ مانند باز بودن دکمه‌ی دوم کت در هنگام ایستادن را رعایت کرده بود.

او برای شرکت در مراسم فتوکال نیز می‌توانست لباس‌های راحت‌تری مانند یک کت تک و شلوار جین انتخاب کند، اما ترجیح داد که از حاشیه‌ی امن خود بیرون نیاید و خیلی ساده و بی‌حاشیه لباس بپوشد.

تحلیل استایل هومن سیدی در فرش قرمز فیلم «جنگ جهانی سوم» 

 

هومن سیدی در فرش قرمز فیلم جدیدش هم حضور پیدا کرد. استایل او بی‌شباهت به سبک لباس‌هایش در مراسم فتوکال نبود. او کت و شلوار سورمه‌ای، پیراهن آبی آسمانی و یک کروات انتخاب کرده و به‌صورت کاملا رسمی در مراسم حاضر شده بود.

یک توصیه کوتاه

در سه اوت‌فیتی که از هومن سیدی در مراسم ونیز دیدیم، متوجه شدین که این بازیگر، نه سراغ طرح‌های آوانگارد رفته و نه شلخته و غیررسمی ظاهر شده است. درواقع چهارچوب پوشش فرمال تا حدودی زیادی در لباس‌هایش رعایت شده بود؛ البته که انتخاب پالت رنگی و مدل لباس سلیقه‌ای است و همین مورد وجه تمایز بین لباس پوشیدن افراد محسوب می‌شود.

سخن آخر

هر دو ‌فیلم هومن سیدی موردتوجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت و تشویق چند دقیقه‌ای آن‌ها را به‌همراه داشت. ما هم امیدواریم شاهد موفقیت تمام هنرمندان ایرانی که در این جشنواره حاضر شدند، باشیم و بار دیگر نام سلبریتی‌های ایرانی را هنگام برنده شدن جایزه جشنواره ونیز بشنویم.

ارسال نظر به عنوان