پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
استایل‌های عجیب در جشنواره فیلم فجر امسال

استایل‌های عجیب در جشنواره فیلم فجر امسال

خب ما باز هم با یه خبرنامه‌ی دیگه برگشتیم. همونطور که می‌دونین، کم‌کم داریم به روزهای آخر جشنواره‌ی فیلم فجر نزدیک می‌شیم و می‌خوایم توی این بلاگ حاشیه‌ها و اخبار این چند روز بررسی کنیم. راستی یادتون نره خبرنامه‌های قبلیمون رو هم بخونین.

حاشیه‌های اولین روزهای جشنواره‌ی فیلم فجر چطوری گذشت؟

در جشنواره‌ی فیلم فجر امسال هم همان کلاه همیشگی بر سر رضا عطاران رفت!

 

هر استایل عجیبی مناسب نیست

به‌عنوان اولین خبر این چند روز یه عکس داریم که حسابی سروصدا کرد و کلی حاشیه داشت. اون هم عکس رویا جاویدنیا با یه استایل جنجالی. چند روز پیش و همزمان با اکران عمومی فیلم علف‌زار عکس‌هایی از استایل متفاوت رویا جاویدنیا پخش شد که اصلا مناسب چنین مراسمی نبود و همین باعث شد که این عکس حسابی دست‌به‌دست بچرخه و طبق معمول حاشیه‌ها و شوخی‌هایی رو هم با خودش به‌همراه داشت.

خانم‌های سینماگر مشغله داشتند

یادتونه توی خبرنامه‌های قبلی گفتیم که امسال به‌خاطر نبودن داور خانم، خیلی از سینماگران و مخاطبان جدی جشواره‌ی فجر واکنش‌هایی نشون دادن؟ حالا خبر رسیده که رییس سازمان سینمایی به انتقادهایی که از مردونه بودن هیات داوران جشنواره چهلم شده، جواب داده و گفته که این نشونه‌ی کج‌سلیقگی نیست و خانم‌ها همیشه توی جشنواره فعالیت داشتن و مثلا اینکه خانم پوران درخشنده توی هیئت انتخاب داوران حضور دارن؛ اما خانم‌های سینماگری که ازشون دعوت کردیم، به‌خاطر شرایط کاریشون فرصت حضور پیدا نکردن و عده‌ای هم به‌خاطر ترس از ابتلای اعضای خونواده‌ به کرونا قبول نکردن که به‌عنوان داور حضور پیدا کنن.

سن یک عدده؛ به‌سبک فرهاد آییش و مائده طهماسبی

جشنواره‌ی امسال از لحاظ استایل و سبک پوششی بازیگرها، خیلی متفاوت‌تر از سال‌های قبلی بوده که البته شرایط کرونا هم همچین بی تاثیر نبوده. راحتی و انتخاب آیتم‌های آزاد و گشاد از امضاهای استایل بازیگران توی جشنواره امساله که خب فرهاد آییش و مائده طهماسبی هم از این قاعده مستثنی نبودن و با یک استایل خیلی متفاوت ظاهر شدن که ترجیحشون راحتی بوده. توی استایل این زوج ناهماهنگی و نبود علم استایلینگ به‌چشم می‌خوره و بهتر بود نکاتی رو برای تعادل بیشتر استایلشون رعایت می‌کردن؛ اما در نهایت این خیلی قشنگه که پیشکسوت‌هامون همچنان با روحیه‌ی بالا ظاهر می‌شن و از آیتم‌های رنگی توی استایلشون استفاده می‌کنن. امیدواریم که رنگ به یک عنصر جدایی‌ناپذیر توی استایل‌ها تبدیل بشه.

یکتا ناصر! پرحاشیه‌ی جشنواره چهلم

یکتا ناصر امسال بالاخره طلسم رو شکوند و توی فیلمی غیر از فیلم همسرش ظاهر شد، البته این حضور هم حاشیه‌ی کمی نداشته. از استایل‌های کمی تا قسمتی آشفته و ناهماهنگ گرفته تا ویدیوهای مصاحبه و نشست خبری، همه و همه دست‌به‌دست هم دادن تا یکتا ناصر سال‌های قبل رو جبران کنه و حسابی سر زبون‌ها بیوفته. یکتا ناصر امسال با فیلم «شب طلایی» ساخته‌ی یوسف حاتمی کیا توی جشنواره حضور داره. اتفاقا یکی از ویدیوهایی که خیلی دست‌به‌دست شد، ویدیوییه که یکتا ناصر توی اون به شوخی میگه که ابراهیم حاتمی کیا تهدیدش کرده که اگه توی فیلمش بازی نکنه، می‌کشتش. خلاصه که حضور این بازیگر توی جشنواره‌ی امسال، کم حاشیه نداشت و تقریبا خیلی‌ها معتقد بودن که یکتا ناصر با حضور توی فیلم‌هایی غیر از فیلم‌های همسرش هم می‌تونه بیشتر بدرخشه.

ارسال نظر به عنوان