پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
تحلیل استایل ادا اجه؛ بازیگر سریال سیب ممنوعه

تحلیل استایل ادا اجه؛ بازیگر سریال سیب ممنوعه

ادا اجه که همه‌ی ما او را با نقش معروفش در سریال سیب ممنوعه می‌شناسیم، ۳۲ ساله شد.

بیوگرافی ادا اجه

ادا متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در استانبول می‌باشد. او مدل و بازیگر ترکیه‌ای است و وقتی ۱۳ سال داشت، وارد عرصه‌ی بازیگری شد.

قد ادا اجه ۱۶۸ سانتی‌متر و وزن او ۵۳ کیلوگرم است. ادا تحصیلات لیسانس خود را در رشته‌ی روانشناسی در دانشگاه بیلگی استانبول به پایان رساند. پس از اتمام لیسانس در کلاس‌های تاریخ هنر شرکت کرد و سپس در یک گالری مشغول به کار شد. ادا در دوران تحصیل به عضویت باشگاه تئاتر درآمده بود و در همان زمان روی صحنه رفت.

درخشش اصلی ادا را می‌توان مدیون بازی در سریال سیب ممنوعه و نقش ییلدیز دانست. ادا در دنیای واقعی هم همانقدر شوخ و پرشورو عاشق مهمانی و خوشگذرانی است.

اگر در مورد اینکه آیا او مجرد است یا نه کنجکاو هستید، باید بگوییم ادا اجه از سال ۲۰۱۹ با بسکتبالیست ترکیه‌ای برهان تونجر وارد رابطه شد.

 

                       

تحلیل استایل ادا اجه

ادا اجه در استایل خود ریسک پذیر است. در اکثر فوتوشوت‌ها او را با لباس‌های براق، پرزرق‌وبرق و رنگی می‌بینیم. از آیتم‌های مورد علاقه‌ی ادا می‌توان به گوشواره‌های بلند، کت و پیراهن‌های کوتاه و غیرقرینه اشاره کرد.

پیراهن پولکی-ادا اجه
پیراهن مجلسی-ادا اجه
مدل کت و شلوار-ادا اجه

در افتتاحیه دیزنی هم ادا پیراهنی غیرمتقارن به رنگ نارنجی روشن بر تن داشت که تحلیل استایل آن را می‌توانید در بلاگ استایلسلبریتی‌های ترکیه در افتتاحیه دیزنی پلاس بخوانید.

ادا اجه-افتتاحیه دیزنی
اما برویم سراغ سریال سیب ممنوعه که اصلا بسیاری از ما به خاطر استایلهای ادا اجه، این سریال را تماشا می‌کنیم. مدل لباس ادا اجه در سریال سیب ممنوعه هم متناسب با کاراکتر و نقشی است که در سریال دارد. لباس‌های پرزرق‌وبرق با یقه‌های باز و برش‌هایخاص، متناسب با شخصیت دراماتيک ییلدیز بود.

استایل ییلدیز در سیب ممنوعه
شباهت پیراهن ییلدیز به پیراهن انتقام پرنسس دایانا

استایل‌ های ادا اجه در مسابقه‌ی خوانندگی «نقابدار تو کی هستی؟»

استایل‌ های ادا اجه در مسابقه‌ی خوانندگی «نقابدار تو کی هستی» که جزو مجری‌ها و داوران این برنامه بود هم بسیار موردتوجه واقعشد. از پرطرفدارترین استایل‌ های ادا اجه در این برنامه می‌توان به پیراهن asymmetric یا همان نامتقارن بنفش و پولکی او از برندgalvan london اشاره کرد که در جلوی آن چاک بلندی داشت که تا قسمت ران بالا می‌آمد. تاج بلند با سنگ‌های هفت رنگ، چوکر وگوشواره‌های بلند به همراه کلاه‌گیسی به رنگ بنفش باعث پرزرق‌وبرق‌تر شدن هر چه بیشتر این اوت فیت شده بود.

از دیگر استایل‌های او در این برنامه می‌توان به پیراهنی براق به رنگ سبز اشاره کرد که با دستکش‌های بلند و توری هم‌رنگ خود ست شده بود. این مدل لباس ادا اجه بسیار مورد توجه قرار گرفت. او در این اوت‌فیت هم مثل همیشه سراغ اکسسوری بولد و درشت رفت.

در کللباس‌ و میکاپ‌ رنگی، دستکش‌های بلند توری و اکسسوری‌های درشت در بیشتر اوت‌فیت‌های اجه در این برنامه دیده می‌شد.

ادا اجه-نقابدار تو کی هستی

با نگاهی به استایل ادا اجه متوجه وجه پوششی دراماتیک او شدیم. راستی به‌نظر شما استایل کدام شخصیت در سریال سیب ممنوعه بهتر است؟ شاهیکا، اندر یا ییلدیز؟

ارسال نظر به عنوان