پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
بازیگر زن ایرانی - گرجستانی روی فرش قرمز فیلم ایرانی در ونیز

بازیگر زن ایرانی - گرجستانی روی فرش قرمز فیلم ایرانی در ونیز

بازیگران ایرانی، امسال حضور بسیار درخشانی در جشنواره فیلم ونیز داشتند و چه موفقیتی بالاتر از اینکه بازیگری بعد از اولین فیلم سینمایی‌اش در چنین مراسم مهمی حضور داشته باشد.

دایانا حبیبی، بازیگر ایرانی گرجستانی، بازیگری را در کلاس‌های وحید جلیلوند آموخت. او برای اولین بار بازیگری در سینما را با فیلم «شب، داخلی، دیوار» به نویسندگی و کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند در سال ۱۳۹۹ تجربه کرد. او پیش از این، از شاگردان وحید جلیلوند بود. دایانا حبیبی در فیلم سینمایی شب، داخلی، دیوار، نقش اول زن را بازی کرد. نوید محمدزاده، علیرضا کمالی، سعید داخ، امیر آقایی و دانیال خیری‌خواه از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

موضوع فیلم ایرانی شب، داخلی، دیوار

زندگی فرد نابینایی به‌نام علی با ورود نابه‌هنگام زنی متواری آشفته می‌شود؛ مردی نابینا که دربان ساختمانش جلوی خودکشی او را می‌‌گیرد و به او اطلاع می‌‌دهد که یک زن فراری در ساختمان پنهان شده است و مرد نابینا تصمیم می‌گیرد که به این زن کمک کند. این فیلم قصد دارد بگوید زمانی که ما از انسانیتمان دور می‌شویم، چه اتفاق‌هایی برایمان می‌‌افتد!

تحليل استايل دايانا حبيبی در جشنواره ونیز ۲۰۲۲

پالت رنگی اوت‌فیت دایانا حبیبی برای فوتوکال، رنگ‌های روشن بود که شامل صورتی روشن، سفید و کرم می‌شد. او شومیزی با پارچه‌ی براق و صورتی رنگ برتن داشت. یقه‌ی شومیز، کراواتی بود. در قسمت بالاتنه، برش افقی و چین‌های ریز وجود داشت که باعث شده بود حجم بازوها و سینه‌ها بیشتر و شانه‌‌ها پهن‌تر به‌نظر بیایند. مدل شلوار، واید بود، اما بهتر بود قد آن بلند‌تر باشد؛ به‌طوری‌که روی کفش بیفتد. در کل این اوت‌فیت برای مراسم فوتوکال مناسب بود، چراکه این مراسم، رسمیت کمتری نسبت به فرش قرمز دارد، اما چروک پارچه‌ی آن و همچنین باز بودن دسته‌های یقه‌ی کراواتی باعث بی‌نظمی و آشفتگی آن شده بود.

عکسهای دایانا حبیبی و اوت فیت آن در فرش قرمز فیلم شب داخلی دیوار از لحاظ مدل آن، موردتوجه بسیاری افراد قرار گرفت، چراکه در نگاه اول شباهت زیادی به چادر قجری داشت. در تصویر زیر شباهت اوت‌فیت دایانا حبیبی به چادر قجری مریلا زارعی در سریال جیران را می‌بینید.

اوت‌فیت دایانا حبیبی شامل شومیزی با یقه‌ی مردانه و دامنی ماکسی و با چین‌های سوزنی بود. نقطه‌ی عطف این اوت‌فیت، پوشش سر آن است که باعث شده از یکنواختی خارج شود. پوشش سر، شال حریر قواره بزرگی بود که برای ثابت ماندن آن از آیتمی مانند تل سر استفاده شد. باتوجه به مونوکروم بودن این لوک، زیبایی طرح سوزن‌دوزی کیف هم کاملا نمایان بود، اما مدل مو باتوجه به رها بودن پوشش سر، بهتر بود مرتب‌تر و بسته باشد تا زیبایی گوشواره‌ها به‌چشم بیاید.

کلام آخر

دایانا حبیبی برای اولین حضورش در ونیز مونوکروم مشکی را انتخاب کرد، اما به‌نظر شما این اوت‌فیت برازنده‌ی اولین حضور در چنین مراسم مهمی بود؟

ارسال نظر به عنوان