پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
آشتی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ به نامزدی ختم شد

آشتی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ به نامزدی ختم شد

بسیاری از ما دمت را با بازی در نقش صنم و در کنار جان یامان در سریال پرنده‌ی سحرخیز می‌شناسیم. اما چند روزی است که خبر نامزدی دمت با خواننده‌ی معروف ترکیه بر سر زبان‌ها افتاده است. با ما همراه باشید تا در مورد دمت و جزئیات مراسم نامزدی او بخوانید.

بیوگرافی دمت اوزدمیر


دمت اوزدمیر بازیگر، مدل و رقصنده ترک در ۲۶ فوریه سال ۱۹۸۹ در شهر ازمیر ترکیه به دنیا آمد. قد دمت اوزدمیر ۱۷۰ سانتی متر و وزن او ۵۶ کیلوگرم است. او از سال ۲۰۱۳ وارد عرصه‌ی بازیگری شد. از دیگر سریال‌هایی که دمیر در آن‌ها نقش آفرینی کرده است می‌توان بوی توت فرنگی، سعید و شورا را نام برد.

بیوگرافی دمت اوزدمیر
دمت اوزدمیر و جان یامان


دمت و جان در سریال پرطرفدار پرنده‌ی سحرخیز یا عطر عشق که در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ پخش می‌شد، با هم پارتنر بودند و بسیاری از طرفداران این سریال دوست داشتند در دنیای واقعی هم جان و صنم را با یکدیگر ببینند. سرانجام آن‌ها در سال ۲۰۱۹ وارد رابطه شدند و در سال ۲۰۲۰ در حالی که جان و دمت به سمت نامزدی پیش می‌رفتند از یکدیگر جدا شدند، چرا که دمت متوجه شد جان روابط گذرا را به روابط پایدار ترجیح می‌دهد.

دمت اوزدمیر-جان یامان

دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ


دمت اوزدمیر که ادعا می‌کرد از طرفداران اوزهان کوچ، خواننده ترک است، از اکتبر ۲۰۲۰ با او در رابطه بود و آن‌ها در مراسم مختلف با هم دیده می‌شدند. بعد از گذشت یک سال از رابطه‌شان، اوزهان در ولنتاین امسال از او خواستگاری کرد. دمت به اوزهان جواب بله داد، هر چند رابطه‌ی آن‌ها فراز و نشیب‌های فراوانی داشت و قبل از خواستگاری، جدایی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ بر سر زبان‌ها افتاده بود. این جدایی به دلیل بیماری مادر دمت بود و او می‌خواست که بیشتر زمانش را صرف رسیدگی به مادرش کند. از دیگر دلایل اختلاف‌های دمت و اوزهان، صحنه‌های عاشقانه‌ی مربوط به دمت و شوکرو اوزییلدیز است که بسیاری شایعه ‌کرده بودند که اوزهان به آن‌ها حسادت می‌کند.

دمت اوزدمیر-اوزهان کوچ

تحلیل استایل دمت اوزدمیر در مراسم خواستگاری و نامزدی


حالا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا دمت اوزدمیر ازدواج کرده است یا نه؟ باید بگوییم که بالاخره دمت و اوزهان دو شب پیش طی مراسم خانوادگی علنا نامزد کردند. 
با مراسم جذاب خواستگاری شروع کنیم؛ ترک‌ها رسم دارند در مراسم‌ خواستگاری به جای چای برای آقای داماد قهوه بیاورند و عروس خانم در اغلب اوقات فنجان قهوه را پر از نمک می‌کند و همه‌ی مهمان‌ها انتظار دارند که آقای داماد فنجان شور قهوه را تا آخرین جرعه سر بکشد. 
اگر که از شوری مزه‌ی قهوه بگذریم، می‌رسیم به بحث شیرین لباس عروس خانم!
دمت برای مراسم خواستگاری، پیراهن میدی سفید رنگ از برند ترک fidan simsek پوشید. این پیراهن آستین بلند در قسمت زیر سینه برش و روی سینه چین‌هایی داشت که باعث شده بود سینه‌ها پرتر به نظر بیایند. علاوه بر این تنگ بودن لباس در قسمت میانی باعث شده بود شکم کاملا نمایان باشد.

لباس خواستگاری دمت اوزدمیر

دمت برای مراسم نامزدی و عکاسی پیراهنی ماکسی به رنگ صورتی و پارچه‌ی ساتن از برند ترک ILA پوشید. این پیراهن در قسمت پشت کاملا باز بود و با بندهای سنگ‌دوزی شده تزئین شده بود. 

لباس نامزدی دمت اوزدمیر

برای مراسم آخر شب که مخصوص رقص و پایکوبی بود، دمت پیراهنی مینی که پاپیون درشت با تزئیات مرواریدی و چاک در قسمت پایین‌تنه داشت، پوشیده بود. پاپیون درشت و تزئینات مرواریدی و زیبای پیراهن، تمرکز را به‌سمت پایین تنه برده بود.

لباس رقص دمت اوزدمیر

مدل موی بسته، متناسب با مدل پیراهن‌ها بود و دمت برای پیراهن کوتاهش گردنبند دو ردیفه را انتخاب کرد تا خالی بودن قسمت بالاتنه با توجه به مدل باز یقه به تعادل برسد.

حالا شما بگویید که کدام‌یک از این سه مدل لباس دمت اوزدمیر جذاب‌تر بود و بیشتر به تن او نشسته بود؟

ارسال نظر به عنوان