پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
به‌صرفه‌ترین اتوبخارهای بازار ایران را بشناسید

به‌صرفه‌ترین اتوبخارهای بازار ایران را بشناسید

شما فرد اتوکشیده ای هستید یا نه؟ تا حالا شده که بخواهید به محل کار، دانشگاه، خرید و یا مکان مهمی‌ بروید و با صحنه لباس‌های چروک شده تان روبرو شوید که اتفاقاً انگشت انتخابتان روی آن‌هاست و قصد پوشیدنشان را دارید؟

احساسی که از شدت چه کنم چه کنم؟ قابل وصف نیست و بدون شک، آن لحظه، اتو تنها چیزی ست که وجودش را غنیمت می‌دانید و واقعاً عصای دستتان است. به این دلیل که آراستگی ظاهر برای اغلب افراد به حدّی مهم است که نمی‌خواهند با خطوط درهم تنیده ی چروک‌های لباس خود در جامعه ظاهر شوند چراکه اهمیت ندادن به همین موضوع به ظاهر ساده امّا بسیار مهم، نه تنها می‌تواند باعث تغییر نگاه افراد به شما شود بلکه می تواند تمام هزینه‌هایی که برای خرید لباس کرده اید را هم هدر دهد. چون اگر زیباترین لباس‌ها را بپوشید ولی کوچک ترین خط چروکی داشته باشند، زیبایی شان پشت همین چروک پنهان می‌ماند و درحقیقت، خوش پوشی شما دیگر به چشم نمی‌آید.

 هریک از ما، افراد زیادی را دیده ایم که اگرچه لباس‌هایشان چندان گران قیمت و مارک نبوده است امّا به دلیل آراستگی و اتوکشیده بودنشان بیش از افرادی که با وجود پوشیدن لباس‌هایی با قیمت‌های نجومی‌ که سرتا پا برند بوده اند ولی آن‌ها زحمتِ کِشیدن یک اتوی ساده را به خود نداده بودند، دیده شده و به دل نشسته اند. بنابراین، اهمیت داشتن و کِشیدن اتو تا جایی ست که می‌تواند منظم و مرتب بودن افراد را نشان دهد و برای برخی از آن‌ها، به ویژه خیاط‌ها مثل نان شب واجب است. پس، اگر خیاط هستید، یا به تازگی خیاطی را شروع کرده اید و یا حتی قصد ورود به این عرصه را دارید محال است که اسم اتو به زبان بیاید و شما به دنبال سه موضوع مهم اتو با قیمت مناسب، اتو پرس قیمت مناسب و یا میز اتو قیمت مناسب در ذهن خود نباشید که این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد. 

بدون شک، هنگام خرید هر وسیله ای، شما به برخی از ویژگی‌های آن اهمیت بسیار زیادی می‌دهید که از آن جمله می‌توان به کیفیت، قیمت، کارایی، طول عمر، ضمانت و...اشاره کرد و به همین خاطر، باید بگوییم اگر به دنبال اتو با قیمت مناسب و یا اتو پرس قیمت مناسب هستید، شاید با جملاتی با این مضمون در فروشگاه‌های حضوری و آنلاین روبرو ‌شوید: « به علت نرخ ارز ممکن است قیمت‌ها افزایش یا کاهش داشته باشد.». از اینرو،  انتخاب شما بسیار مهم است و اگرچه ما از همین ابتدا می گوییم کیفیت به کمیت برتری دارد ولی این شما هستید که باید براساس نیازها و بودجه خود، اتوی موردنظرتان را انتخاب کنید. البته اگر به تازگی کار خیاطی را شروع کرده اید و یا قصد دارید شروع کنید توصیه جدی می‌کنیم که حتماً به دنبال اتو با قیمت مناسب و همچنین میز اتو قیمت مناسب باشید. چون در همین ابتدای کار، نیازی نیست که دست روی مدل‌های گران قیمت و تخصصی تر بگذارید و درواقع،  نمونه‌های با کیفیت و قیمت مناسب هم می‌توانند کار شما را تا حدّ زیادی پیش ببرند. اما به طور کلی، قصد داریم به برخی از نکاتی که هنگام خریدن اتو بخار به درد شما می‌خورند، اشاره کنیم.

واقعیت این است که اتوبخارهای معمولی از پرفروش ترین و پرمتقاضی ترین اتوهای لباس هستند و معمولاً این روزها در اغلب خانه‌ها نیز وجود دارند و یکی از نکات بسیار مهمی‌که برای خرید اتو باید به آن توجه کنید جنس کفی اتوهاست که در بازار شامل سه دسته استیم گلاید، سرامیکی و کفی‌های فلزی یا استیل شده که مورد سوم، کمتر در بازار پیدا می‌شوند و به اصطلاح، از دور خارج شده اند.

استیم گلاید، به خاطر ویژگی‌های خوبی که دارد کفی بسیار مناسبی برای اتوهاست. چون برق نمی‌اندازد، به سرعت داغ می‌شود و به لباس هم نمی‌چسبد. از اینرو، اتوهایی با این کفی پیشنهاد اغلب مغازه داران لوازم خانگی، خیاط‌های با تجربه و اهل فن است.

موضوع مهم دیگری که موقع خرید اتو با قیمت مناسب به ویژه برای اتوبخارها باید به آن دقت کنید قدرت بخارشان است که معمولاً از ۱۲۰ یا ۲۰۰ شروع می‌شود و هر چقدر بالاتر باشد قدرت بخار هم بیشتر است. چون کارایی اتوبخار را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، موقع خرید اتوبخارها باید به موارد دیگری که مزیت یا آپشن به حساب می‌آیند هم توجه کنید؛ به طوری که ضد چکه بوده و قابلیت auto offداشته باشند که معمولاً هم کنار اغلب آن‌ها درج شده است.  یعنی اگر اتوبخار روی لباس ماند و فراموش کردید اتو را بردارید، به صورت خودکار خاموش شود. وزن مناسب، قابلیت ضد رسوب، داشتن مخزن مدرج، سرعت داغ شدن بالاتر و... از دیگر موارد مهمی‌هستند که نباید موقع  خرید اتو بخار، از آن‌ها غافل شوید.

توجه کنید که همیشه اتو بخارها، اتوپرس‌ها و حتی میز اتوها در رنگ‌ها و تنوع مختلفی از یک مدل یا طرح تولید نمی‌شوند و به همین دلیل، اگر در بازار، روی شیشه‌های مغازه‌ها با تبلیغ‌های اتو با قیمت مناسب، اتو پرس قیمت مناسب و میز اتو قیمت مناسب روبه‌رو شدید به دنبال کیفیت آن‌ها متناسب با بودجه و نیاز خود  باشید چراکه این وسایل نباید صرفاً به خاطر سِت کردن با دکوراسیون منزل و دیگر وسایلتان خریداری شوند.

واقعیت دیگری که باید به آن اشاره کنیم معرفی برخی از پرفروش ترین و پرمتقاضی ترین اتوبخارهای بازار فعلی ایران تا این لحظه است که باید بگوییم  برندهای خارجی و ایرانی چون؛ بوش، فلر، تفال، فیلیپس، ژانومه، مولینکس، پارس خزر، سیماران و...در این فهرست قرار دارند که قیمت گذاری آن‌ها براساس فاکتورهای مختلفی مثل قابلیت‌های متفاوت، برند و... است و البته برخی از آن ها، تنوع زیادی در بازار دارند که می‌توانید با حساب سرانگشتی از کارایی، بودجه و آن چه که برایتان مهم است اتو با قیمت مناسب خریداری کنید که قطعاً چنین اتویی به میز اتو قیمت مناسب هم نیاز دارد. چون با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، این حق شماست که تمامی‌جوانب و مصلحت خرید خود را درنظر بگیرید. به همین خاطر، صرفاً به معرفی چند مورد از این اتوبخارهای پرطرفدار بازار  کنونی می‌پردازیم تا در مطالب دیگر، بیشتر درمورد اتو پرس قیمت مناسب، به عنوان یکی دیگر از پرکاربردترین اتوها برایتان بگوییم.

راستی، اگر شما هم تجربه خرید اتو با قیمت مناسب را دارید حتماً با ما به اشتراک بگذارید.

اتوبخار فیلیپس مدل GC2990/20

قیمت: 1,222000 تومان

اتوبخار فیلیپس مدل GC2994/20

قیمت: 1,444,050 تومان

اتو بخار پارس خزر مدل SI-DS-501

قیمت: 889,500 تومان

اتو بخار فیلیپس مدل GC4558

قیمت: 1,796,540 تومان

اتو بخار بوش مدل TDA503011P

قیمت: 2,210,000 تومان

اتو بخار پارس خزر مدل SI-602

قیمت: 1,030,000 تومان

اتو بخار سیماران مدل 8808

قیمت: 1,260,000 تومان

اتو بخار تفال مدل FV9847

قیمت: 2,600,000 تومان

ارسال نظر به عنوان