پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
حضور ولنتینو، این‌بار با ترکیب رنگ بیشتری جز صورتی در اوت‌کوتور!

حضور ولنتینو، این‌بار با ترکیب رنگ بیشتری جز صورتی در اوت‌کوتور!

ولنتینو از کالکشن کوتور پاییز ۲۰۲۲ خود بر روی پله‌های اسپانیایی شهر رم رونمایی کرد.

شاید شما هم با شنیدن نام ولنتینو پیش از هر چیز کد صورتی رنگ لباس‌های این برند را به خاطر بیاورید، اما در کالکشن جدید شاهد مجموعه‌ای از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف هستیم.

به گفته طراح این برند، پیرپائولو پیچیولی، این کالکشن عمیقا شخصی بوده و به تاریخ ولنتینو می‌پردازد. ولنتینو گاروانی در سال ۱۹۵۹ همراه با شریک زندگی‌اش اولین آتلیه خود را در خیابانی منتهی به کلیسای Trinità dei Monti که در بالای پله‌های اسپانیایی قرار دارد به راه انداخت. پیچیولی سعی داشت تا این فشن شو دقیقا از جایی شروع شود که اولین مزون ولنتینو در آنجا شروع به کار کرده است. می‌توان گفت که طراح انتخابی جسورانه داشته است زیرا امکان داشت که لباس‌ها در بین بزرگی و ابهت فضا گم شوند.

پیچیولی نام این کالکشن را « سرآغاز» گذاشته بود. این کالکشن از دل تاریخ برند بیرون کشیده شده بود و به نوعی نمایش فرهنگ لغت و سبک این برند از ابتدا تا همین لحظه حال می‌باشد. او می‌گوید:« آغاز هر ایده وعده آینده را می‌دهد. این مفهوم در تولید لباس‌ها و دنیای فشن نیز صادق است. شما همواره باید از نو شروع کنید، بدون توجه به الگوها و نقشه‌های از پیش تعیین شده. هر طرح مربوطِ به گذشته را می‌توان شش ماه یا ۶ سال بعد با روش‌هایی کاملا جدید ایجاد یا تفسیر کرد.چیزی که تفاوت ایجاد می‌کند، افرادی هستند که آنها را می‌پوشد و به آنها معنا می‌بخشند.»

او به یاد می‌آورد که در جوانی هنگامی که برای تماشای یک فشن شو به این مکان آمده در بین هیاهوی جمعیت گمشده و به همین واسطه ۱۲۰ نفر از دانش آموزان مدارس فشن رم را برای تماشای این نمایش به فشن شو خود دعوت کرده بود.

در این کالکشن متریال‌های مختلف مثل پولک و پر، پارچه‌های مات یا براق، گل رزهای درشت و سه بعدی، پاپیون، جوراب‌های فیش نت و دستکش به چشم میخورد. پالت رنگی این مجموعه غالبا شامل رنگ‌های سبز و قرمز می‌شد و اکسسوری‌های خاص و متنوعی نیز به کار رفته شده بود.

شاید به نظر شما هم تعداد لوک‌های صورتی رنگ این کالکشن کم باشد، اما در عوض بیشتر مهمان‌ها و سلبریتی‌های حاضر، از لباس‌های تماما صورتی کالکشن قبلی این برند استفاده کرده بودند. آن هاتوی، نائومی کمبل، فلورنس پیو، اندرو گارفیلد، اشلی پارک و کیت هادسون جزو مهمانی‌های افتخاری این نمایش بودند و بلاگرهای مشهوری زیادی نیز حضور داشتند.

 آریانا دبوس
اشلی پارک
آن هاتوی
اندرو گارفیلد

در پایان فشن شو تمام دست اندرکاران این خانه مد، همراه با پیچیولی بر روی صحنه حاضر شدند و از این طریق مورد قدردانی قرار گرفتند.

 

 

جزئیات کالکشن

ارسال نظر به عنوان