پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
چند استایل ترندی برای بهار ۱۴۰۱ می‌شناسید؟

چند استایل ترندی برای بهار ۱۴۰۱ می‌شناسید؟

کم کم به زمان جمع کردن لباس‌های قشنگ زمستانی‌ و ملاقات دوباره با لباس‌های لطیف بهاری‌مان نزدیک می‌شویم. بهار! فصلی که نه به گرمای تابستان است و نه به سرمای زمستان و همین نکته باعث می‌شود تا استایل کردن در آن هم شیرین و هم گاهی سخت به نظر بیاید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در استایل کردن و خرید آیتم‌های پوششی‌تان، پیرو ترندهای جهانی هستید، این بلاگ برای شماست تا با خیال راحت زمستان را کنار بگذارید و برای خرید و انتخاب لباس‌های بهاره آماده شوید.

دامن چین دار

اولین ترند این فصل که می‌خواهییم به آن بپردازیم، دامن چین دار است. یکی از آیتم‌هایی که بعد از سال‌ها دوباره به چرخه‌ی مد برگشته است. دامن‌های چین دار میدی که قرار است امسال با حضور در کمد لباس شما به استایلتان رنگ و بویی دیگر بدهند. اینکه رنگ، طرح و یا جنس پارچه‌ی این دامن‌ها چگونه باشد، اهمیتی ندارد بلکه تنها نکته‌ی حائز اهمیت در خرید دامن در این فصل، چین دار بودن آن است.

برای استایل کردن دامن ها این بلاگ رو از دست ندین!

دامن‌ها را چگونه بپوشیم؟

کیف‌های حجیم

یک خبر خوب برای دوستداران کیف‌های بزرگ و جادار. بهار فصل پادشاهی شماست. بله درست خواندید. بهار امسال نوبت خودنمایی کیف‌های بسیار حجیم و بزرگ است. بهتر است کم کم در کمد تکانی‌هایتان با کیف‌های میکرو و کوچک خداحافظی کنید. به شما قول می‌دهیم شرمنده‌ی آن همه وسیله ضروری که خیلی از مواقع بخاطر انتخاب کیف‌های کوچک از همراهی با شما محروم ماندند نشویم.

کت و شلوار سفید

ترند بعدی چیزی نیست جز، کت و شلوار سفید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تنها استفاده از کت و شلوار سفید را برای مراسمات بسیار رسمی می‌دانید، باید بگوییم که در این فصل می‌توانید کاور کشیده شده روی کت و شلوار سفیدی که گوشه‌ی کمدتان گذاشته‌ایید را بردارید و بهار امسال، استایل‌های متفاوتی را امتحان کنید و بدرخشید.

بافتنی توری

بافتنی توری از دیگر ترندهای بهار امسال است که قرار است بسیار در بهار و تابستان امسال شاهد حضور این آیتم در استایل‌های بهاره باشیم. بافتنی‌های توری در این فصل در قالب جلیقه، شلوار، دامن و یا کیف ظاهر می‌شوند. فرقی ندارد که سبک استایل شما چیست، بافتنی‌های توری به شما در داشتن سبک‌ها و استایل‌های گوناگون کمک خواهند کرد.

 زرد نئونی

دوستداران رنگ‌های شبرنگی و شارپ علی الخصوص زرد نئونی، تبریک! بهار و تابستان امسال سال درخشش شماست. شاید پوشیدن یک استایل کامل به رنگ زرد نئونی، کمی ریسکی بنظر بیاید اما امتحان آن در فصل پادشاهی این رنگ، می‌تواند جذاب نیز باشد. البته این به این معنا نیست که شما نمی‌توانید تنها از این رنگ برای انتخاب یکی از آیتم‌های پوشش‌تان استفاده کنید بلکه حتی یک آیتم کوچک در استایلتان به این رنگ می‌تواند به کلی حال و هوای لوک شما را تغییر دهد.

 پر

 پر یکی از متریال‌ پرطرفدار برای بهار امسال است. پیراهن‌، بلوز و حتی کفش‌های پر نشان، برای تمامی رنج سنی و سلیقه‌ی استایلی، می‌تواند کاربردی و البته جذاب باشد و حس و حالی از لطافت و سبکی را به شما هدیه کند. 

البته که ترندهای این فصل تنها به موارد بالا خلاصه نمی‌شوند اما به طور کلی می‌توان گفت بهار و تابستان امسال بی شک فصل امتحان کردن استایل‌های جدید و جذاب است. پس اگر همواره در چارچوب سبک خود استایل می‌چینید، شاید بد نباشد تا بهار امسال، کمی فراتر روید و گام تازه‌ای در راستای امتحان آیتم‌های جدید بردارید.  

اگر دوست دارید بدونید بهار ۱۴۰۱ چه اکسسوری هایی ترند هستند مطلب زیر را مراجعه کنید.

بهار ۱۴۰۱ کدام اکسسوری‌ها ترند هستند؟

 

 

ارسال نظر به عنوان

فاطمه
فاطمه کیانی
سایر
فاطمه
فاطمه کیانی
سایر

برای بهتر بودن تلاش می کنم...برای بخشیده شدن...برای حال خوب...

عالی و کاربردی بود

۰۱/۰۱/۰۴ پاسخ دهید