پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
امسال تابستان، شهر را با رنگ‌های ترندی زیبا کنید!

امسال تابستان، شهر را با رنگ‌های ترندی زیبا کنید!

زمان مطالعه: 4 دقیقه

تابستان امسال، طراحان از هیچ تلاشی برای آزمایش رنگ‌های جدید و پرانرژی دریغ نکردند. نتیجه این کار مجموعه‌ای از ترندهای رنگی شاد و جذاب شد که حس هیجان انگیز ماجراجویی را ایجاد می‌کنند. در چشم‌اندازهای جدید دنیای فشن، قوانین کلاسیک دنیای مد مانند گذشته اعمال نمی‌شود و دست افراد را برای انتخاب رنگ باز گذاشته‌اند. این کار به ما کمک می‌کند تا ترکیب‌های رنگی جدید را کشف کرده و سبک‌های شخصی جدیدی ایجاد کنیم. از رنگ‌های پررنگ گرفته تا پاستلی‌های سرد، همگی جزو رنگ ترند تابستان امسال هستند، پس لازم نیست نگران ناسازگاری ترندهای تابستان امسال با سلیقه شخصی‌تان باشید. با خواندن ادامه این مقاله با انواع رنگ ترند تابستان 1401 آشنا شده و تابستان امسال ترندی‌تر لباس می‌پوشید.

 زرد ملایم

رنگ‌هایی مانند لیمویی یا زرد روشن جزو پالت رنگ تابستان امسال هستند. رنگ زرد روشن نماد درخشش، طراوت و نشاط است. اگر رنگ پوستی روشن دارید، بهتر است این رنگ را با سایه‌های تیره‌تر مانند شتری یا نارنجی ست کنید. رنگ‌ مکمل زرد یعنی بنفش گزینه مناسبی برای ست کردن با آن است.زرد هرچه روشن‌تر باشد، بهتر است درجه تیره‌تری از رنگ‌ها را برای ست کردن با آن انتخاب کنید تا چشم اطرافیان خود را اذیت نکنید! 

نارنجی گرم

نارنجی گرم یا آجری به عنوان رنگ ترند تابستان 1401  به‌حساب می‌آید. نارنجی گرم همیشه ساده‌ترین رنگ برای پوشیدن نیست، اما دنج، بی‌پروا، شاد و جسورانه است، به‌خصوص اگر آن را در شب‌های تابستان بپوشید. در روزهای گرم تابستان بهتر است آن را با رنگ آبی روشن ست کنید. رنگ آبی علاوه بر اینکه مکمل نارنجی است، رنگی سرد به حساب می‌آید که خنکی بیشتری به استایل می‌بخشد. نارنجی تیره با رنگ سفید نیز ترکیب چشم‌نوازی ایجاد می‌کند. استفاده از اکسسوری‌های برنز، طلا یا فیروزه باعث درخشش بیشتر شما در این استایل می‌شود. 

آبی یخی

رنگ آبی علاوه بر ایجاد حس خنکی، احساس آرامش نیز ایجاد می‌کند. این روزها که دغدغه مردم بیشتر از قبل است، کمبود احساس آرامش در افراد به وضوح دیده می‌شود که با پوشیدن رنگ آبی می‌توان کمی آن را جبران کرد. به آقایانی که می‌خواهند خوش‌پوش و ترندی باشند، توصیه می‌کنیم از این رنگ ترند تابستان امسال در استایل خود استفاده کنند. نارنجی تیره و گرم، مکمل آبی یخی است که می‌توان با آن ست کرد. جین‌های آبی تیره در کنار تی‌شرت،پیراهن یا مانتوی آبی یخی، استایل تابستانی جذاب و ملایمی ایجاد می‌کند. البته اگر رنگ پوست خیلی روشن یا خیلی تیره دارید، بهتر است خیلی به این رنگ نزدیک نشوید.

صورتی

رنگ صورتی یک رنگ ملایم است که  استایلی دوست‌داشتنی برای خانم‌ها می‌سازد. صورتی از ترکیب قرمز و سفید به دست می‌آید که ویژگی هردوی این رنگ‌ها، یعنی عشق و شور و صلح و آرامش را در خود دارد. صورتی رنگ مهربان و گرمی است که در کنار سفید، طوسی و آبی روشن استایل ترند‌ی‌تر و خنک‌تری می‌سازد. مکمل صورتی، سبز تیره است، اما ترکیب آن با رنگ‌های روشن‌تر به پالت رنگ تابستان امسال نزدیک‌تر است. 

یاسی

ترند رنگ سال 1401 رنگ یاسی است که با پوشیدن این رنگ در تابستان نیز یک استایلی ترندی خواهید داشت. یاسی یک رنگی پاستلی است که از ترکیب بنفش و سفید به دست می‌آید. اضافه شدن رنگ سفید به بنفش، آن را ملایم‌تر و لطیف‌تر می‌کند. مکمل رنگ یاسی، زرد پررنگ است، اما در استایل بیشتر با سفید ترکیب می‌شود. ترکیب یاسی با سفید یا بنفش استایل هماهنگ‌تری ایجاد می‌کند. 

سبز

رنگ سبز رنگ طبیعت است، پس احساس آرامش ایجاد کرده و به کاهش اضطراب کمک می‌کند. در روزهای گرم و آفتابی تابستان، پوشیدن رنگ سرد سبز، احساس خنکی بیشتری به شما می‌بخشد. رنگ سبز پس از آبی پرطرفدارترین رنگ جهان است و کمتر کسی است که آن را دوست نداشته باشد. اگر به استایل‌های جسورانه علاقه دارید، این رنگ را در کنار قرمز یعنی مکمل آن بپوشید. اگر در ست کردن رنگ سبز به مشکل خوردید، به طبیعت بیشتر نگاه کنید. این رنگ را در کنار کدام رنگ‌ها بیشتر می‌بینید؟

سخن آخر

طراحان مد و فشن از پاریس تا میلان، پالت رنگ تابستان را با استفاده از رنگ‌های زرد روشن، آبی یخی و نارنجی‌های گرم مانند آجری پر کردند. تلاش آن‌ها بر این بود تا افراد با همه سلیقه‌ها بتوانند تابستان امسال را ترندی‌تر لباس بپوشند، پس رنگ‌هایی را ترند کردند تا همه‌ی سلایق را در بر بگیرد. طرفداران رنگ سبز نیز تابستان امسال از پوشیدن رنگی با طعم کیوی بیشتر لذت خواهند برد، زیرا این رنگ، ترند تابستان امسال به حساب می‌آید. 

ارسال نظر به عنوان