پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
برای هر استایل مردانه چه کفشی مناسب است؟

برای هر استایل مردانه چه کفشی مناسب است؟

اگر قرار است که یک شخص خوش‌پوش و خوش استایل باشید، باید حواستان به تمام نکات ریز و درشت استایل‌تان باشد. می‌توان گفت که در واقع مهم‌ترین اصل در خوش‌پوشی، این است که شما بدانید چه چیزی را به همراه چه چیزی و در کجا بپوشید. البته گاهی اوقات ترندها نیز کار خودشان را می‌کنند. برای مثال، شما هیچ شخص خوش‌پوشی را نمی‌بینید که در کنار ساحل دریا، یک کت کتان به تن کند یا مثلا هیچ‌کسی را در یک جلسه‌ی رسمی با صندل، ملاقات نخواهید کرد. 

کفش مناسب با هر استایل برای آقایان 

این موضوع نشان می‌دهد که مهم است که ما متناسب، درست و استاندارد لباس بپوشیم. این تناسب و استانداردها، شامل موارد بسیار گسترده‌ای در حوزه فشن می‌شوند؛ اما ما می‌خواهیم در این مقاله درباره‌ی کفش مناسب با هر استایل برای آقایان، صحبت کنیم؛ چرا که درست و به قاعده پوشیدن کفش یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک استایل درست و استاندارد است. 
کفش مناسب با هر استایل برای آقایان 
شما به عنوان یک مرد خوش پوش و متعهد به اصول و استاندارد در استایلینگ، ابتدا باید انواع شلوارها را بشناسید و بعد بدانید که با هر مدل شلوار چه کفشی مناسب‌تر است.

ما در ادامه به بررسی مرسوم‌ترین لباس‌های مردانه و تحلیل کفش مناسب با هر استایل برای آقایان، خواهیم پرداخت. پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای مطلب، حتما با ما همراه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله "با ترندهای مردانه 2024 آشنا شوید! " را مطالعه نمایید.
کفش مناسب با هر استایل برای آقایان 

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

شلوارهای جین را می‌توان به عنوان عصای دست آقایان، معرفی کرد. شلوارهای جین در واقع، یکی از آیتم‌هایی هستند که شما می‌توانید از آن‌ها در تعطیلات آخر هفته و سپس در محیط کار استفاده کرده و سپس از همان جا مستقیما در یک قرار دوستانه ظاهر شوید. این امر بیانگر این موضوع است که تقریبا شما نمی‌توانید هیچ مردی را ببینید که حداقل یک الی دو شلوار جین در کمد لباس خود نداشته باشد؛ بنابراین این آیتم را به‌عنوان مهم‌ترین و پرکاربردترین شلوارهای مردانه می‌شناسند. حال باتوجه ‌به این مسائل و باتوجه ‌به منعطف بودن و پرکاربرد بودن شلوارهای جین، عده‌ی زیادی گمان می‌کنند که می‌توانند این شلوار را با هر کفشی بپوشند که این تصور، صد در صد اشتباه است!
کفش مناسب شلوار جین برای آقایان
اکنون به دنبال مبحث کفش مناسب با هر استایل برای آقایان، اگر انتخاب شما برای پوشیدن شلوار جین، شلوارهای تقریبا فیت یا کمی آزاد است، نیم‌بوت‌ها، ونس‌ها و چکمه‌های چلسی و کتانی‌های سبک و ساده می‌توانند انتخاب‌های بسیار جذابی باشند. 
کفش مناسب شلوار جین برای آقایان
این در حالی است که اگر در انتخاب شلوار جین، انتخاب و سلیقه‌ی شما شلوارهای گشاد و خیلی آزاد هستند؛ مانند همان‌هایی که همیشه در تن کانیه وست می‌بینید؛ بدون شک باید به سراغ کتانی‌ها و استایل‌های ورزشی و اسپرت‌تر بروید. البته گاهی اوقات چکمه‌های زمخت نیز، می‌توانند آیتم‌های خوبی برای این مدل شلوار جین‌ها باشند. می‌توان گفت که به‌صورت کلی حتی برای شلوارهای جین نیز، سبک مینیمال جواب خواهد داد؛ پس اگر به دنبال استایل بی‌دردسری هستید، یک کتانی سفید یا مشکی و یا ونس ساده با یک شلوار جین تقریبا فیت، می‌تواند انتخاب جذاب و راحتی باشد. 
کفش مناسب شلوار جین برای آقایان

کفش مناسب با شلوارهای پارچه‌ای برای آقایان!

اگر خاطرتان باشد، سال‌ها پیش تنها گزینه‌ای که برای شلوارهای پارچه‌ای و دوخته شده وجود داشت، کفش‌های آکسفورد و یا دربی بود. شما در واقع با یک شلوار پارچه‌ای، فقط می‌توانستید یک کت ست بپوشید و بعد مشخص کنید که می‌خواهید چه قدر از کفش آکسفوردی که پوشیده‌اید، دیده شود؛ اما حالا داستان خیلی فرق کرده است و شما می‌توانید یک شلوار پارچه‌ای و دوخته شده را با آیتم‌های دیگری به غیر از کفش آکسفورد و یا دربی و کت ست آن، بپوشید. البته هنوز هم برای جلسات و مهمانی‌های رسمی، ترکیب ذکر شده بهترین انتخاب خواهد بود. 
دقت داشته باشید که منظور ما از شلوار پارچه‌ای، شلوارهایی است که جنسی غیر از جین دارند، وگرنه که تمام شلوارها از پارچه تهیه می‌شوند و در واقع لغت «پارچه‌ای» غلط رایجی است که در بین مردم جا افتاده است.
کفش مناسب شلوار پارچه ای برای آقایان
برای یک شلوار پارچه‌ای دوخته شده که پارچه‌ی سبکی هم دارد، اسنیکرز می‌توانند جذاب‌ترین گزینه باشند؛ علی‌الخصوص وقتی که این شلوارها کمی کوتاه‌تر از حد معمول نیز دوخته شوند! 
کفش مناسب شلوار پارچه ای برای آقایان
می‌توان گفت که در واقع یک فاصله قدی بین اسنیکرز و شلوار، می‌تواند حس راحتی استایل شما را بیشتر منتقل کند؛ البته در کنار اسنیکرز، لوفرها هم می‌توانند، آیتم‌های جذابی برای شلوارهای پارچه‌ای باشند. همچنین در کنار این موارد اگر شلوارتان بافت ضخیم‌تری دارد، باید به سراغ کفش زمخت‌تری بروید؛ بنابراین چکمه‌های بروگ برای این مدل شلوارها، انتخاب ایده‌آلی خواهند بود. 
کفش مناسب شلوار پارچه ای برای آقایان

کفش مناسب برای شلوارهای چینو یا کتان!

شلوارهای چینو یا همان کتان و پنبه، یکی از پرطرف‌دارترین آیتم‌ها برای آقایان هستند. می‌توان این‌گونه گفت که در واقع کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که با شلوارهای چینو، راحت نباشد؛ البته که این شلوارها نیز به نوبه خود می‌توانند، حق مطلب را برای یک استایل کژوال و رسمی و شیک به‌خوبی ادا کنند؛ در واقع اگر جان اف کندی این شلوارها را می‌پوشد، چرا شما نپوشید؟
کفش مناسب شلوار کتان یا چینو برای آقایان
برای یک شلوار کتان، اسنیکرزهای سبک بهترین آیتم تابستانی و داک بوت‌ها بهترین گزینه تکمیلی در زمستان می‌باشند. علاوه بر این موارد، شما می‌توانید برای شلوارهای کتان خود از انواع لوفر یا کالج نیز استفاده کنید؛ چرا که لوفرها بهترین دوست این مدل شلوارها می‌باشند. شما می‌توانید لوفرها را با جوراب یا بدون جوراب نیز بپوشید. 
کفش مناسب شلوار کتان یا چینو برای آقایان
اگر این آیتم‌ها، گزینه‌های Ivy League یا اولدمانی برای شما هستند، می‌توانید از کفش‌های بروگ نیز در ترکیب با شلوارهای کتان‌تان استفاده کنید. حقیقتا هر چه‌قدر بافت پارچه شلوار شما درشت‌تر باشد، شما برای پوشیدن کفش‌ها نیز باید به سراغ آیتم‌های زمخت‌تری بروید. 
کفش مناسب شلوار کتان یا چینو برای آقایان
یک شلوار کتان ضخیم و زمستانی به همان اندازه که ضخیم است، یک کفش زمخت و ضخیم را نیز طلب می‌کند؛ بنابراین Hiking boots آیتم‌های بسیار جذابی برای شلوارهای چینوی شما در این ابعاد از ضخامت خواهند بود. راستش را بخواهید، ترکیب یک شلوار کتان ضخیم در کنار بوت‌های هایک و جوراب‌های پشمی، یکی از چشم‌نوازترین ترکیب‌های زمستانی برای آقایان خواهد بود. 
کفش مناسب شلوار کتان یا چینو برای آقایان

با شلوارهای جاگر چه بپوشیم؟!

راستش را بخواهید، شلوارهای جاگر را یا کسی انتخاب نمی‌کند یا اگر انتخاب کند، همیشه انتخابش خواهد بود. این شلوارها در واقع یک آیتم همه‌کاره، بسیار جذاب و به‌صرفه برای علاقه‌مندان‌شان هستند. شلوار جاگر برای اندام‌های ریز و لاغر، آیتم بسیار مناسبی خواهد بود؛ البته باید دقت کنید که انتخاب لباس بالاتنه نیز، متناسب با جاگر باشد.
کفش مناسب شلوار جاگر برای آقایان
حال در راستای کفش مناسب با هر استایل برای آقایان، شما به عنوان یک جاگر دوست، باید بدانید که چه کفشی را با این مدل شلوارها ست کنید. برای انتخاب کفش با شلوار جاگر، ما گزینه‌های چندان زیادی نداریم؛ بنابراین خیلی خلاصه خدمتتان عرض کنیم که چکمه‌های چوکا می‌توانند، گزینه‌های جذابی برای استایل جاگری شما باشند. یک چکمه‌ی چوکای جیر به مراتب انتخاب جذاب‌تری برای استایل شما خواهد بود؛ چرا که انتخاب جیر می‌تواند، هوشمندانه و تأثیرگذار باشد. اکنون با این تفاسیر اگر به دنبال گزینه اسپرت‌تری هستید، کتانی‌ها نیز می‌توانند به شما در ساخت یک استایل جذاب‌تر، کمک کنند. 
کفش مناسب شلوار جاگر برای آقایان

با تاکسیدو چه کفشی بپوشیم؟

تاکسیدوها و کت و شلوارها، یکی از رسمی‌ترین آیتم‌هایی هستند که برای آقایان تعریف می‌شوند. فرقی نمی‌کند که برای سخنرانی می‌روید و یا به یک مهمانی رسمی دعوت شده‌اید؛ پوشیدن تاکسیدو به هر حال می‌تواند، حق مطلب را ادا کند؛ اما این که چه کفشی را با تاکسیدو ست کنید، داستان جذاب‌تری را پیش روی شما خواهد گذاشت. شما می‌توانید برای تاکسیدوی خود، روی آکسفوردهای چرم براق و کفش‌های بندی چرمی مات حساب کنید. 
پیشنهاد می‌کنیم که نگاهی به استایل جرج کلونی بیندازید. 
کفش مناسب با تاکسیدو برای آقایان

با شلوارک چه کفشی بپوشیم؟

شلوارک‌ها غیررسمی‌ترین آیتمی هستند که شما می‌توانید انتخاب کنید؛ اما این غیررسمی بودن به این معنا نیست که هر چه که دلتان می‌خواهد را می‌توانید با شلوار کتان بپوشید. برای یک استایل مردانه با شلوارک، صندل‌ها و کتانی‌های سبک، آیتم‌های کاربردی هستند؛ البته که اسپادری و deck shoes نیز، گزینه‌های کاربردی برای پوشیدن به همراه شلوارک‌ها خواهند بود. 
کفش مناسب شلوارک برای آقایان

جمع‌بندی و سخن آخر 

کفش مناسب با هر نوع شلوار  برای آقایان
کفش مناسب با هر نوع شلوار  برای آقایان

در نهایت درست است که هر استایلی استانداردها و اصول خاص خودش را دارد؛ اما چیزی که در نهایت مهم است، راحتی و خواست شماست؛ بنابراین سعی کنید که در کنار رعایت استانداردهای هر استایل، راحتی و خواست خودتان را در اولویت قرار دهید. راستی کفش راحت از نظر شما چه ویژگی‌هایی دارد؟

ارسال نظر به عنوان