پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
ریکی مارتین، همچنان در اوج جذابیت برروی فرش قرمز کن

ریکی مارتین، همچنان در اوج جذابیت برروی فرش قرمز کن

به روزهای پایانی جشنواره کن ۲۰۲۲ نزدیک می‌شویم، این فستیوال مهم تا کنون میزبان بسیاری از سلبریتی‌های آمریکایی، هندی، ایرانی و....بوده است.

یکی از هنرمندان معروفی که روز گذشته در جشنواره کن حاضر شد کسی نبود جز، ریکی مارتین.

بیوگرافی ریکی مارتین

برای دانستن بیوگرافی ریکی مارتین باید گفت که، انریکه مارتین مورالس که بهریکی مارتین  معروف است، متولد سال ۱۹۷۱ در سان خوان می‌باشد. او کسی است که توانسته است در زمینه‌های خوانندگی، ترانه‌سرایی و بازیگری به موفقیت برسد.

ریکی مارتین، فعالیت خود را از دوازده سالگی در گروه پاپ پسرانه منودو آغاز کرد.او پس از شروع کار تکی خود از سال ۱۹۹۱، بیش از ۹۵ میلیون آلبوم فروخته است که همین امر او را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان لاتین تاریخ می‌کند. ریکی مارتین در اواخر سال ۲۰۱۷ با یک هنرمند سوری_سوئدی نامزد کرد و بعد از مدتی مراسم ازدواج ریکی مارتین برگزار شد. آن‌ها در حال حاضر صاحب ۴ فرزند هستند.

استایل ریکی مارتین در جشنواره کن ۲۰۲۲

ریکی مارتین در جشنواره‌های زیادی از جمله گلدن گلوب و...حضور داشته است.امسال نیز او به همراه همسرش برای اکران فیلم Elvis در هفتاد و پنجمین جشنواره کن شرکت کرد.

استایل ریکی مارتین در جشنواره کن امسال ساده و زیبا بود. او لباس‌های خود را از برند برلوتی_berluti انتخاب نموده بود.

ریکی مارتین، سراغ یک استایل کم ریسک و در عین حال جذاب رفته بود و مانند بسیاری از مردان شرکت کننده در مراسم، یک تاکسیدوی مشکی پوشیده بود. همانطور که در بلاگ‌های قبلی گفتیم پوشیدن تاکسیدو و پیراهن سفید به همراه پاپیون یکی از امن‌ترین انتخاب‌ها برای هر مردی است.

زمانی که یک استایل ساده و کم ریسک است، باید به جزئیات و اکسسوری‌ها توجه بیشتری کرد تا استایل  یکنواخت به نظر نرسد؛ برای مثال بهتر بود قد شلوار کمی کوتاه‌تر باشد تا شاهد چین و چروک در قسمت دمپای شلوار نباشیم.

درباره مدل مو و رنگ آن باید بگوییم که کاملا مناسب استایل ریکی مارتین در جشنواره کن بود و باعث جذابیت بیشتر ریکی ۵۱ ساله شده بود.

بهترین آهنگ ریکی مارتین

ریکی مارتین جزو خوانندگانی است که آلبوم‌های پر فروشی در کار خود دارد؛ برای مثال برخی از آلبو‌م‌های پر فروش او عبارت‌اند از:

ریکی مارتین_۱۹۹۱

عاشق من خواهی شد_۱۹۹۳

 زندگی نیمه_۱۹۹۵

برگرد_۱۹۹۸

صدا بارگذاری شد_۲۰۰۰

ارواح سکوت_۲۰۰۳

زندگی_۲۰۰۵

موزیک+روح+معاشقه_۲۰۱۱

به کسانی که می‌خواهند گوش کنند_۲۰۱۵

و اما تک آهنگ ریکی مارتین به نام «او مثل دیوانه‌ها زندگی می‌کند» آغازی برای انفجار پاپ لاتین در سال ۱۹۹۹ بود. حدود ۸ میلیون نسخه از این اهنگ ریکی مارتین در جهان فروخته شد و توانست به یکی از پرفروش‌ترین تک آهنگ‌ها جهان تبدیل شود.

در پایان

ریکی مارتین در جشنواره کن به سادگی تمام حاضر و مانند پیمان معادی نشان داد که در بیشتر مواقع جذابیت در سادگی است؛ البته بهتر است در این حین نکات استایلینگ نیز رعایت شود تا شاهد یک استایل زیبا و بی نقص باشیم.

ارسال نظر به عنوان

عطبع
عطبع
مهمان

همونطور که نمیخوره ۵۱ سالش باشه،نمیخوره همجنسگرا هم باشه

۰۱/۰۳/۰۶ پاسخ دهید