پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
استایل ریحانا، ملکه فرش قرمزها، مثل همیشه جنجال‌آفرین شد!

استایل ریحانا، ملکه فرش قرمزها، مثل همیشه جنجال‌آفرین شد!

تأثیر ريانا يا ریحانا بسیار فراتر از دنیای موسیقی است. او در سال ٢٠١٤ جایزه‌ی نماد مد را از CFDA (شورای طراحان لباس آمریکا) دریافت کرد. ریانا یک فشن آیکون با استایلی منحصربه‌فرد است که برای بسیاری از دوست‌داران مد و طراحان، الهام‌بخش است. تصاویری که از ریانا در اینترنت وایرال می‌شود، نشان می‌دهد که او استعداد بسیاری در این زمینه دارد که با پوشش‌های جسورانه‌اش توجه‌ها را به خود جلب کند.
ریحانا فشن آیکون در دنیای مد
این ستاره‌ی موسیقی پاپ در اینستاگرام بسیار فعال و در روند مد معاصر بسیار پیشگام است و چندین فصل است که در هفته های مد، از نیویورک گرفته تا پاریس، حضور فعالی دارد. ریانا با برندهایی مثل پوما و بالمین همکاری داشت و اولین نماینده‌ی زن رنگین‌پوستی بود که در زمان راف سایمونز با برند دیور همکاری کرد.

ریحانا-الهام بخش در دنیای مد

برند لوازم آرایشی و لباس ریحانا

برند لوازم آرایشی ریحانا

ریانا در مورد فعالیتش در عرصه‌ی مد می‌گوید: “فعالیت من در دنیای مد به آرامی در حال تکامل است. در ابتدا لباس را می‌خرم و می‌پوشم، سپس پوشش و استایلم بر سر زبان‌ها می‌افتد و در نهایت با برندها همکاری می‌کنم. من هرگز نمی‌خواستم فقط نامم روی چیزی باشد و به اعتبار نامم آن چیز به فروش برسد. من بسیار اهل عمل هستم، بنابراین می‌خواستم به آرامی آن را انجام دهم و به‌عنوان یک طراح احترام و ارزش زیادی به دست بیاورم.”
هم اکنون ریانا برند لوازم آرایشی و لباس فنتی را دارد. برند لوازم آرایشی فنتی هم در این زمینه پیشتاز است و برای حداقل ۴۰ رنگ پوست، زیرساز پوست یا فاندیشن تولید می‌کند. برند لباس فنتی هم برای افراد پلاس‌سایز و باردار لباس طراحی می‌کند.

 

استایل‌ های ریحانا

استایل‌ های ریحانا در فرش قرمزها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد تا حدی که به او نام ملکه‌ی فرش قرمز داده‌اند. او می‌داند در هر موقعیتی چگونه ظاهر شود و چگونه مرکز توجه‌ها باشد. استایل حاملگی ریحانا جزو هنجارشکنی‌های جدید اوست. او با این‌کار این پیام را به خانم‌های باردار انتقال داد که از بدن خود در هیچ حالتی خجالت نکشند و با نمایش شکم خود این تزند را ایجاد کرد که خانم‌های باردار در این دوران به جای پنهان کردن شکم خود آن را به نمایش بگذارند. 

پیرو ریانا، سلبریتی‌هایی مثل آدریانا لیما هم که باردار است، شکم خود را در فستیوال کن امسال به نمایش گذاشت.

استایل جدید ریحانا

استایل ریحانا در کنسرت همسرش

چند روز قبل استایلی از ریانا وایرال شد که همه یک‌صدا می‌گفتند ست کردن چنین استایلی تنها از ملکه‌ی فرش قرمز بر می‌آید، چرا که سرتاسر هنجارشکنی بود. ریانا روسری ۱۶۸ میلیونی هرمس را با تی‌شرت اورسایز و شلوار بالنسیاگا- آدیداس و کیف گوچی ست کرد. این اولین باری نیست که او با روسری ظاهر شده، اما سوالی که پیش می‌آید این است که روسری هرمس و کفش نوک‌تیز چه ربطی به شلوار ورزشی و تی‌شرت اورسایز دارد؟ شاید هم ریانا می‌خواهد این پیام را انتقال دهد که دنیای مد هیچ مرزی ندارد و ما آزاد هستیم که هر طور می‌خواهیم لباس بپوشیم.
روسری گران قیمت ریحانا

سخن آخر

نظر شما چیست؟ آیا باید در چهارچوب‌های خاصی لباس پوشید یا به عقیده‌ی شما هم فشن حدومرز ندارد و می‌توان با خلاقیت خود هر آیتمی را با آیتم دیگر ست کرد؟

ارسال نظر به عنوان

کایا
کایا
مهمان

ریدم تو مد بابا

۰۱/۱۱/۰۱ پاسخ دهید