پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
لباس مرلین مونرو به تن کیم کارداشیان گشاد بود!

لباس مرلین مونرو به تن کیم کارداشیان گشاد بود!

اگر اخبار مربوط به مت گالا امسال را دنبال کرده باشید، حتما به لباس کیم کارداشیان در مت گالا 2022 برخوردید. لباسی که از محض انتشار عکس‌های آن، حواشی بسیار زیادی را به خود اختصاص داده بود. بگذریم که اصلا تیتر یک اخبار بودن برای کیم و خانواده‌اش همیشه جذابیت دارد؛ اما این بار موج بسیار بیشتری از حملات، کیم کارداشیان را نشانه گرفته بودند.

اما علت این حملات چه بود؟

خب از آنجا که تم مت گالای 2022، زرق و برق بود و به دوره‌ای از آمریکا در سال‌های 1870 تا 1900 میلادی که اقتصاد آمریکا رشد خوبی داشت، برمی‌گردد؛ کیم نیز برای رعایت این تم، سراغ لباس 5 میلیون دلاری مرلین مونرو رفت.

 قبل از مراسم مت گالا و در آوریل امسال نیز، شایعه‌ی پوشیدن لباس مرلین مونرو در تن کیم کارداشیان بسیار داغ شده بود؛ اما طولی نکشید که این شایعه با انتشار عکس‌های حضور کیم در مت گالا با لباس مرلین دل‌ها به حقیقت پیوست. 

در واقع بخواهیم حساب کنیم، جدیدترین لباس کیم کارداشیان، جدید نبود و درست به 60 سال پیش، هنگامی که مرلین مونرو با آن ظرافت و زیبایی خاص خود برای خواندن "تولدت مبارک " برای رئیس جمهور وقت، یعنی جان اف کندی  به روی سن پا گذاشت، برمی‌گردد. ولی خودمانیم لباس در تن مرلین کجا و در تن کیم کجا.

حتما پیش خود فکر می‌کنید داستان لباس کیم کارداشیان در مت گالا 2022 دیگر به همینجا ختم می‌شود اما سخت در اشتباهید. کیم با وجود اینکه برای پوشیدن این لباس، چیزی نزدیک به 8 کیلو در 3 هفته وزن کم کرده بود؛ اما بازهم زیپ لباس همکاری نکرد و در یک حرکت اعتراضی بالا نرفت و کیم مجبور شد برای ماسکه کردن این اتفاق، از یک کت خز سفید کمک بگیرد.

همین مسئله باعث شد تا نوازش‌های دیگری نیز از سوی منتقدان این حرکت کیم کارداشیان صورت بگیرد و هشتگ‌های "شرم بر شما" برای کیم و مسئولین موزه زده شود؛ چون این لباس، یک لباس معمولی نیست و به نوعی اثر ملی به شمار می‌رود بنابراین نباید به گونه‌ای باشد که هرکس با پرداخت پول بتواند آن را چندین ساعت قرض بگیرد.  

اصولا در همه جای دنیا هنگامی که حاشیه یا خبری داغ منتشر می‌شود، در کنارش تئوری‌های زیادی نیز وایرال و دست به دست می‌شوند؛ اعم از اینکه کیم، به این وسیله و با سواستفاده از سرمایه‌ی ملی آمریکا در صدد تبلیغ گن‌های برند خودش بوده و یا با این حرکت سعی داشته تا نامش را در تاریخ جاودانه کند و البته چندین و چند تئوری دیگر. 

فکر می‌کنم تا به الان پوست کلفت بودن کیم در برابر حاشیه‌ها و نظرات منفی بر همگان ثابت شده است؛ بنابراین برای او چه چیزی از این بهتر که دوباره و اندکی پس از فروکش کردن حواشی پوشیدن لباس مرلین توسط او، دوباره اقدام به تولید حاشیه‌ و خبری جدید کند.

چه خبری؟ 

یادتان می‌آید که در بالا به این مسئله اشاره کردم که کیم می‌خواهد به این طریق خودش را در دل تاریخ جاودان کند؟ خب! او در حرکتی جدید، دوباره به سراغ کمد لباس‌های مرلین مونرو رفته و لباسی که مرلین در گلدن گلوب سال 1962(سالی که مرلین برنده‌ی جایزه‌ی محبوب‌ترین هنرپیشه شد) به تن داشت را پوشیده و تصاویری در صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. کیم علاوه بر این، در عکس‌ها جایزه‌ی مرلین مونرو را هم در دست دارد.

 در میان عکس‌های منتشر شده، عکسی نیز ازپشت لباس وجود دارد که در آن زیپ لباس کاملا بالا رفته است. (یک چیزی در مایه‌های اینکه کیم تا به همه ثابت نکند برای پوشیدن لباس‌های مرلین مونرو، وزن خود را کم کرده، خیالش راحت نمی‌شود)  

امیدواریم داستان پوشیدن لباس‌های تاریخی توسط کیم کارداشیان به همینجا ختم شود و در قدم بعدی سراغ پیراهن مشکی آدری هپبورن در فیلم صبحانه در تیفانی نرود.

به نظر شما اگر مرلین مونرو می‌توانست جمله‌ای به کیم کارداشیان بگوید چه می‌گفت؟

ارسال نظر به عنوان