پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
کالکشن بهاره ۲۰۲۳ کنزو؛ جوان‌پسند و برای تمام فصول

کالکشن بهاره ۲۰۲۳ کنزو؛ جوان‌پسند و برای تمام فصول

برند کنزو از کالکشن بهاره زنانه و مردانه‌ی ۲۰۲۳ خود در هفته‌ی مد پاریس رونمایی کرد. نیگو، مدیر هنری این برند، همچون کنزو تاکادای فقید، به‌جای تمرکز بر روی موضوعات فصلی بر تم سالانه‌ی برند خود تاکید داشت. نیگو عکس‌هایی را از آرشیو فشن شو کنزو در دهه 80 که فضای آن شبیه "زنگ ورزش مدرسه" بود را پیدا کرده و به این ترتیب سعی در بازآفرینی آن داشته است.

او برای تزیین محیط برنامه پرچم‌های غول پیکر کالج‌ها را از تیرها آویزان کرده و صندلی‌های مهمان‌ها را در سالن ورزشی بزرگ یکی از دبیرستان‌های زیبای پاریس قرار داده بود. اما به جای ورزشکاران و دانش آموزان، این مدل‌ها بودند که با لباس‌های درخشان مشابه یونیفورم‌های مدرسه، لباس ملوانی، لباس کارهای آمریکایی و لوازم ضروری مدرسه و کالج وارد صحنه شدند.

این لباس‌ها با پارچه‌های سنتی دوخته شده و نیگو خاطرنشان کرده بود که تمام پارچه‌های دنیم مصرفی، در ژاپن و مطابق با مشخصات مورد نظر او تولید می‌شوند. جاستین تیمبرلیک و همسرش، کروز بکهام و جیدن اسمیت و انسل الگورت نیز جزو مهمانان حاضر در این برنامه بودند.

جاستین تیمبرلیک و همسرش، جسیکا بیل
کروز بکهام، پسر دیوید بکهام
جیدن اسمیت، پسر ویل اسمیت
انسل الگورت و جیدن اسمیت

شلوار جین‌های تیره و گشاد، آستین‌های پفی، کت‌های جین برای زنانه و کلاه‌های لبه‌دار، پارچه های چهارخانه، ژاکت‌های دانشگاهی با یقه‌های سه گوش، حروف مخفف کنزو پاریس و سایر نمادهای این برند در این کالکشن به چشم میخورد.

 

ارسال نظر به عنوان