پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
استایل سلبریتی‌ها در مراسم بفتا ۲۰۲۲

استایل سلبریتی‌ها در مراسم بفتا ۲۰۲۲

هفتاد و پنجمین مراسم بفتا هم با تمام اتفاقات و حواشی، به پایان رسید و برنده‌های هر قسمت جوایز خودشان را دریافت کردند.

در این مراسم که، دست کمی از مراسم اسکار ندارد، سلبریتی‌های بسیاری شرکت کرده بودند و جای هنرمندان محبوبی مانند ویل اسمیت و لئوناردو دی‌کاپریو خالی بود.

ما نیز در این بلاگ تصمیم داریم، نگاهی به استایل سلبریتی‌های شرکت کننده در مراسم bafta  کنیم و ببینیم هر سلبریتی سراغ کدام برند رفته بود.

لیدی گاگا_Lady gaga

شاید بشه گفت که لیدی گاگا مطرح‌ترین نامزد این دوره مراسم بفتا بود که متاسفانه نتوانست جایزه‌ای دریافت کند. او برای این مراسم یک پیراهن از جنس مخمل و ساتن پوشیده بود که از برند Ralph lauren انتخاب شده بود. گردنبند و گوشواره لیدی گاگا، از برند محبوب تیفانی بود که سنگ‌های سبز رنگی در آن به کار رفته بود. رنگ سنگ‌ جواهرات و رنگ پیراهن، همخوانی بسیار خوبی با رنگ مو و پوست گاگا داشت. باید گفت که ملکه آوانگارد انتخاب خوبی برای این مراسم کرده بود و توانست نگاه‌ها را به خود جلب نماید.

اما واتسون_Emma Watson

اما واتسون جوان که طبق گقته خودش، به نمایندگی از تمام جادوگران در مراسم حاضر شده بود، سراغ پیراهنی سفید و مشکی از برند oscardelarenta رفته بود. این پیراهن سفارشی، یقه بلند و دامن پلکانی داشت و گویا بر اساس یک لباس کوتاه‌تر، از کالکشن پاییزی ۲۰۲۲ برند اسکاردلارنتا انتخاب شده بود. اکسسوری‌های استایل اما از برند محبوب کارتیه و tatiana verstraeten انتخاب شده بود. جالب است بدانید که کیف کلاچ اما، هدیه‌ای قدیمی از سمت مادربزرگش بود که همخوانی جذابی هم با استایل داشت.

آریانا دبوس_ Ariana Debose

برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن، یک پیراهن دکلته زرد رنگ از برند oscardelarenta انتخاب کرده بود. رنگ پیراهن با رنگ پوست اریانا جذابیت زیادی ایجاد کرده بود. روی پیراهن یک گل قرمز به کار رفته بود که با رنگ کفش‌ها هماهنگ بود.

ربل ویلسون_Rebel Wilson

ربل ویلسون مهربان مجری مراسم بود که با تغییرات ظاهری بسیار زیادی، در مراسم حاضر شد.

او برای فرش قرمز مراسم، یک پیراهن مشکی با کریستال‌های دریایی درخشان از کالکشن بهار ۲۰۱۹ Giambattistavalli انتخاب کرده بود.

برای مراسم اصلی هم سراغ یک پیراهن قرمز چشم نواز رفته بود که آستین‌های بلندی و یقه هفتی داشت. جواهرات ربل از برند بولگاری انتخاب شده بود.

طبق گفته ربل ویلیسون، او بعد از اخرین تمرین خود، کمتر از یک ساعت زمان داشت تا برای مراسم آماده شود.

لاشانا لینچ_ Lashana lynch

این ستاره نوظهور برای مراسم دریافت جایزه، پیراهنی از برند prada پوشیده بود که یقه نامتقارنی داشت و از جنس ساتن بود. پاپیون بزرگ لباس، تا روی زمین کشیده شده بود. میکاپ صورت و مدل موی لاشانا بیش از هرچیزی نگاه‌ها را به خود جذب می‌کرد.

دنیل کلوئیی _ Daniel kaluuya

او برای شرکت در مراسم بفتا ۲۰۲۲ یک کت آبی با تزئینات موهر پوشیده بود که از کالکشن پایز و زمستان ۲۰۲۲ پرادا انتخاب شده بود. دنیل برای تکمیل استایل خود، سراغ یک شلوار فلانل و کفش مشکی رفته بود. شاید بتوان گفت دنیل تنها مردی بود که اوت فیتی غیر از کت و شلوار پوشیده بود.

میلی بابی براون_Millie bobby brown

 این بازیگر انگلیسی، برای شرکت در اولین مراسم بفتایش، پیراهن کلاسیک مشکی، از برند لویی ویتان را پوشیده بود.

پارچه پیراهن ترکیبی از تور و مخمل بود و دستکش‌های بلند مشکی اندام میلی را کشیده‌تر نشان می‌داد.

اج ادودو _Aj odudu

مجری پر هیاهوی فرش قرمز لباسی اوت کوتور از کالکشن بهار  ۲۰۱۹ برند yaninaپوشیده بود که دامن ان پولک دوزی شده بود. اج ادود برای تکمیل این استایل موهای خود را باز گذاشته بود.

با نگاهی کلی به استایل سلبریتی‌های حاضر در مراسم بفتا۲۰۲۲ می‌توان فهمید که رنگ‌های تیره مثل مشکی و سورمه‌ای طرفداران بیشتری داشتند و در بیشتر لباس‌ها از پارچه مخمل و تور استفاده شده بود. همچنین پبراهن‌های دنباله دار در بین خانم‌ها، محبوبیت بیشتری داشت و کمتر کسی سراغ پیراهن‌های کوتاه رفته بود.

کلام اخر

در این بلاگ سعی کردیم که نگاهی کوتاه و کلی به استایل هنرمندان شرکت کننده در هفتاد و پنجمین مراسم بفتا bafta داشته باشیم. و باید گفت که مزیت داشتن استایلیست‌، در چنین مراسم‌هایی به چشم می‌آید. امیدواریم که هنرمندان ایرانی نیز از استایلیست‌های حرفه‌ای بیشتر کمک بگیرند تا شاهد استایل‌های زیبا و چشم‌نواز‌تری در جشنواره‌های ایرانی باشیم.

ارسال نظر به عنوان