پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
این شما و این جذاب‌ترین لباس عروس‌های اوت‌کوتور امسال!

این شما و این جذاب‌ترین لباس عروس‌های اوت‌کوتور امسال!

همانطور که در هفته‌های گذشته با ما همراه بودید و می‌دانید، هفته‌ی اوت‌کوتور ۲۰۲۳ در پاریس روزهای پایانی خودش را می‌گذراند و کالکشن‌های جذاب زیادی در این مدت به‌نمایش درآمده‌اند.
هفته‌ی مد اوت کوتور پاریس، یکی از نقاط عطف نمایش لباس‌ عروس‌های برندهای مختلف و مطرح جهان است. از لباس‌ خیابانی ژان پل گوتیه و طرح‌های افراطی بالنسیاگا گرفته تا سبک قدیمی شنل و لباس‌های براق الی صعب. امسال هم شاهد طیف گسترده‌ای از انواع سبک‌ها و طراحی‌ها بودیم. یکی از مهم‌ترین و چشمگیرترین آیتم‌ها در هفته‌ی اوت‌کوتور، لباس عروس است.
به‌همین دلیل در این مقاله نگاهی می‌اندازیم به ۱۱ لباسی عروسی که در هفته‌ی اوت کوتور پاییز و زمستان 2022/23 به نمایش درآمدند.

بالنسیاگا

طراح برند بالنسیاگا، یک لباس پرنسسی پف‌دار و حجیم را به‌همراه جزئیات و تزئینات براق و یک تور دنباله‌دار کار شده به نمایش گذاشت.

شنل

برند شنل ترند لباس عروس‌های بدون بند و دکلته، شال‌های گلدوزی شده مخصوص روی شانه و پاپیون‌های بزرگ را مجددا به دنیای مد بازگرداند.

ژان پل گوتیه

این لباس توسط اولیویه روستینگ، طراح بالمین، برای برند ژان پل گوتیه طراحی شد و استایلی خیابانی را به‌نمایش گذاشت. اکسسوری بینی نیز جزو ترندهای بازگشتی دهه ۹۰ است که جزو آیتم‌های این لوک محسوب می‌شد.

جیامباتیستا والی

این برند در پایان فشن‌شو از لباس عروس صورتی رنگ و توری خود رونمایی کرد. دامن ماهی و تورِ بلندِ شنل‌مانند که به سرشانه‌ی پیراهن وصل است، جزییات این لوک را تشکیل می‌داد.

اسکیاپارلی

اسکیاپارلی سعی در زنده کردن لباس‌های قدیمی داشت و المان‌های مدرن را به طراحی‌های گذشته این برند اضافه کرد.

زهیر مراد

زهیر مراد لباس عروسش را با الهام از صور فلکی و علم ستاره‌شناسی و طالع‌بینی طراحی کرد. مثل همیشه نقوش روی لباس پر از جزئیات بود و ظاهر براق و درخشان لباس نیز حفظ شده بود. از نکات جالب این لوک، اکسسوری سر بود که نمایی از ستاره‌ها را به نمایش می‌گذاشت.

آیریس ون هرپن

خلاقیت شاعرانه و بی‌نظیر آیریس برای توسعه‌ی لباس عروس‌های آینده‌نگرانه بی‌نظیر است. این لباس مخصوص عروس‌هایی است که جسارت پوشیدن این سبک را در یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی خود دارند.

رولاند ون در کمپ

لباس عروس این برند با پارچه‌ی دانتل دوخته شده و بخش بالاتنه‌ی آن جزییات بیشتری داشت و از پر برای تزیین آستین آن استفاده شده بود.

الی صعب

لباس عروس الی صعب در رنگ بژِ نود ارائه شده و شامل یک پیراهن ماکسی کار شده، آستین‌های کلوش و یقه‌ی ایستاده بود. علاوه بر آن یک دنباله‌ی بلند هم از پشت به لباس وصل می‌شد. تور دنباله‌دار هم تکمیل‌کننده‌ی این لوک بود.

الکسیس مابیل

یک پیراهن ساده، بدون جزئیات اضافه همراه با چاک روی زانو و شانه‌های برهنه که تور قسمت بالاتنهی آن تا حدودی یکنواختی پیراهن را از بین برده بود.

آرمانی پرایو

دلتان می‌خواهد که در روز عروسی خود از یک بلوز شلوار و جلیقه استفاده کنید؟
جورجیو آرمانی برای این آرزو به فکر شما بود. لباس عروس این برند در شمایلی متفاوت ظاهر شده و اکسسوری‌های کار شده و لباس‌های گلدوزی شده، ظاهری رسمی‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورند.


سخن آخر

شما کدام‌یک از لباس عروس‌ها را برای روز عروسی خودتان انتخاب می‌کنید؟ اگر ازدواج کرده‌اید، به ما بگویید که لباس عروستان به کدام‌یک از این لباس‌ها شبیه‌تر بود؟

ارسال نظر به عنوان

کاربر سایت
کاربر سایت

فوق العادن❤

۰۱/۰۷/۲۱ پاسخ دهید