پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
کالکشن ۲۰۲۳ برند اَمی (ami)؛ قصیده‌ای در مدح پاریس

کالکشن ۲۰۲۳ برند اَمی (ami)؛ قصیده‌ای در مدح پاریس

برند اَمی از کالکشن ۲۰۲۳ خود در هفته‌ی مد پاریس رونمایی کرد.

الکساندر ماتیوسی، طراح برند ami، با طراحی‌های جدیدش نامه‌ای عاشقانه برای شهر پاریس و ساکنان شیک‌پوش آن نوشت. این فشن‌شو در فضای خارجی کلیسای مشهور Sacre Coeur برگزار شد.

مهمانان‌ها نیز  در یک ردیف پرپیچ‌وخم  که تداعی‌گر خیابان‌های مونمارتر بود، به تماشای این نمایش نشستند. مهما‌ن‌های فرانسوی و انگلیسی از جمله کاترین دنو، ایزابل آجانی، کارلا برونی و نائومی کمپل در ردیف اول به چشم می‌خوردند.

نائومی کمپل
کاترین دنو
ایزابل آجانی
کارلا برونی

علاوه بر این آدری توتوی دوست‌داشتنی، ستاره‌ی فیلم اَمِلی، آغازکننده‌ی این رانوی بود ماتیوسی سعی داشت تا در این کالکشن زیبایی‌های شهر موردعلاقه‌اش را به رخ بکشد و «یک کمد لباس عالی، مطابق با سلیقه‌ی همه‌ی سنین و همه‌ی اعضای خانواده» ارائه دهد.

این فشن‌شو حول محور کهن‌الگوهای پاریسی و شخصیت‌های برجسته‌ای از جمله سرژ گینزبورگ، ادیت پیاف، بریژیت باردو و شخصیت کاترین دنو در فیلم «Belle de Jour» بود.

بلیزرهای سبز روشن یا سرمه ای با دکمه های طلایی براق (به سبک بورژوایی باردو)، ژاکت‌های راه‌راه برتون کوچک‌شده و شورت‌های کوتاه، ژاکت‌هایی با طرح آرگایل یا همان لوزی و دامن‌های چین‌دار با جوراب‌های آویزان، صندل‌های جلو بسته و دستمال‌گردن‌هایی به سبک بوهمین و لباس‌هایی به رنگ قرمز همگی مهم‌ترین خصیصه‌ی پاریسی‌ها یعنی اعتمادبه‌نفس را به نمایش می‌گذاشت.

 

 

ارسال نظر به عنوان