پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
ادل بعد از گذشت ۵ سال با استایل‌هایی چشمگیر  برروی صحنه آمد!

ادل بعد از گذشت ۵ سال با استایل‌هایی چشمگیر برروی صحنه آمد!

این‌بار در کنسرت ادل خبری از خواستگاری نبود، اما کاربران و منتقدین بدون سوژه نماندند و بحث را به سمت نکته‌‌ی عجیبی که در اوت‌فیت او دیده می‌شد، بردند. 
ادل خواننده‌ی ۳۴ ساله‌ی محبوب انگلستانی، روز جمعه در جشنواره‌ی لندن تماشاگران را شگفت‌زده کرد و با آهنگ "Hello" دوباره اجرای کنسرت‌های مردمی را از سر گرفت. کنسرت جدید ادل در BST Hyde Park لندن و در دو شب اول و دوم جولای برگزار شد.

اجرا‌ها و کنسرت‌های ادل همیشه حاشیه‌ها و داستان‌هایی دارد که بسیار وایرال می‌شوند؛ مثلا در اجرایی که او برای شبکه تلویزیونی NBC داشت، یکی از معلم‌های ابتدایی‌ موردعلاقه‌اش را که در بین تماشگران حضور داشت، دید یا داستان خواستگاری در کنسرت ادل که با همکاری‌ او انجام شد هم از سوژه‌های جالب کنسرت‌هایش محسوب می‌شود. داستان از این قرار بود که ادل از تماشاچیان خواست تا ساکت بمانند تا کوئنتین بتواند اشلی را غافلگیر و روی صحنه از او خواستگاری کند. وقتی اشلی چشمانش را باز کرد، کوئنتین جلویش زانو زده بود و از او خواستگاری کرد. ادل از زوج جوان درخواست کرد که در ردیف اول بنشینند و آهنگ  “make you feel my love” را برای آن‌ها اجرا کرد؛ اما در جدیدترین کنسرت‌ ادل دیگر خبری از خواستگاری و داستان‌های این چنینی نبود.

استایل‌ های ادل در گذر زمان

پوشش ادل در گذر زمان با توجه به کاهش وزن حدود ۴۵ کیلوگرمی‌اش تغییراتی داشت. ادل به لباس‌های پوشیده‌اش معروف بود، اما حالا علاقه‌‌ی او به سمتی رفته که شانه‌ها و گردنش را بیشتر به نمایش بگذارد. به‌نظر می‌رسد ادل با اینکه لاغر شده، اما در این مورد دچار وسواس و افراط شده و دوست دارد همیشه اندام همچنان لاغرتر دیده شود، چرا که از زمان کاهش وزنش کمتر پیشمی‌آبد که او را با رنگی به‌جز مشکی بینیم. پالت رنگی مشکی-طلایی محبوب‌‌ترین پالت رنگی به‌شمار می‌آید.

استایل جدید ادل در کنسرت 

ادل برای روز اول پیراهنی پر زرق‌و‌برق با یقه‌ی هالتری پوشید. مدل یقه باعث نمایش زیبایی گردن و شانه‌های ادل شده بود. پارچه‌ی پیراهن در قسمت بالاتنه از جنس مخمل بود و کمربند و اکسسوری‌های طلایی رنگ، مکمل این اوت‌فیت بودند. مدل مو کاملا متناسب با مدل بالاتنه انتخاب شده بود و اگر به جای مدل موی جمع، مدل موی باز انتخاب می‌شد، شاهد آشفتگی در قسمت بالاتنه بودیم.

یک نکته‌ی جالب درمورد اوت‌فیت ادل این است که او برای جلوگیری از زمین‌خوردن احتمالی با توجه به قد ماکسی لباس، کفش پاشنه‌بلند نپوشید و به‌جای آن جوراب مشکی را انتخاب کرد تا بتواند به اجرای خود تسلط بیشتری داشته باشد. شاید هم بتوان گفت اثرات دوران کرونا حالا حالاها پابرجاست و تمایل به راحت‌پوشی هم‌چنان ادامه دارد.

لباسی که ادل برای روز دوم انتخاب کرد، پیراهنی مشکی با دامنی چین‌دار و پولک‌دوزی شده بود. تمرکز در این اوت‌فیت هم با توجه به یقه‌ی قایقی پیراهن، در قسمت بالاتنه و شانه‌ها بود. انتخاب مدل موی باز با توجه باز بودن یقه انتخاب درستی بود.

سخن آخر

وقتی اوت‌فیت‌های قبلی ادل را مقایسه می‌کنیم، متوجه‌ی این نکته می‌شویم که او به این مدل پارچه‌های پرزرق‌وبرق‌ علاقه‌ی ‌زیادی دارد.

نظر شما در مورد پوشش ادل چیست؟ به ‌نظر شما ادل استایل شخصی خود را دارد؟

ارسال نظر به عنوان

یاسین رجایی
یاسین رجایی
مهمان

ادل همیشه مخصوصا بعد از لاغری استایل شیک و مشکی پوشیده و خواسته که صدای خودش رو به نمایش بگذارد به جای ظاهر خود به این خاطر همیشه لباس های ساده و مشکی می‌پوشد

۰۳/۰۴/۱۳ پاسخ دهید

مدیر سایت
ترند ۲۰۲۰
مدیر سایت
ترند ۲۰۲۰

یک دنیا ممنون بابت اینکه وقت گذاشتین و نظرتون رو برای ما نوشتین❤️

۰۳/۰۴/۲۱ پاسخ دهید