پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
ادای احترام دولچه گابانا به دیوید بکهام در کالکشن جدیدش

ادای احترام دولچه گابانا به دیوید بکهام در کالکشن جدیدش

برند دولچه گابانا از کالکشن مردانه بهار ۲۰۲۳ خود در تاریخ ۱۸ ژوئن و طی هفته مد میلان رونمایی کرد.

شروع کار دولچه گابانا

استفانو و دومنیکو، طراحان این برند، لاین مردانه برند دولچه گابانا را در سال ۱۹۹۰ را راه‌اندازی و از آن زمان به بعد، حرکت آن همواره رو به جلو بوده است.
اما آن‌ها در این مجموعه‌ی بهاری، آیتم‌های مربوط به دهه‌ی 90 تا اوایل دهه‌ی اول قرن ۲۱ را بازنگری کرده و همچنین سعی کردند تا روحی معاصر به آن بدهند. ظاهر اصلی آیتم‌های دولچه و گابانا که گاهی در مجموعه‌های گذشته هم دیده می‌شد، شبیه به یک دژاووی آپدیت‌شده دوست‌داشتنی بود.

به گفته‌ی طراحان، نسل جدید هیچ خاطره‌ای از گذشته ما ندارند و دانش فشن آن‌ها به دهه‌ی اول قرن ۲۱ محدود می‌شود. مینیمالیسم دولچه و گابانا، نه‌تنها مفهوم و کانسپت دارد، بلکه گزینه‌ای جذاب و پوشیدنی برای نسل z علاقه‌مند به دنیای فشن قدیمی نیز هست.  آن‌ها تشنه‌ی مد واقعی هستند، در حالی که امروزه همه‌جا فقط لوگوها به‌چشم می‌خورند.

مهمانان معروف شو  دولچه

جان یامان، بازیگر و مدل ترک

ویلیام لوی، بازیگر و مدل کوبایی-آمریکایی

میکله مورونه-بازیگر و مدل ایتالیایی

تجلی دیوید بکهام در کالکشن جدید دولچه گابانا

برخی از آیتم‌های این مجموعه، تجدید شده و روح دیوید بکهام که یکی از الگوهای کهن طراحان لباس مردانه است، در آن به چشم می‌خورد. او اولین کسی بود که در اوایل 2000 میلادی، فرهنگ عامه‌ی فوتبال، لباس‌های پاره، پوشیدن جواهرات، گوشواره‌های الماس و هدبندهای تزئین شده را وارد جریان فشن کرد. چندین مورد از این آیتم‌ها ادای احترامی به وی بوده، چرا که او یکی از آیکون‌های اصلی دنیای مد مردان به‌حساب می‌آید.

ارسال نظر به عنوان