پروفایل من

پروفایل من

تنظیم وضعیت
Follow
  • instagram
  • pinterest
  • telegram
  • facebook
profile profile پروفایل من

کاربر عزیز، به خانواده طراحان لباس خوش آمدید.

متوجه شدم
بحث‌برانگیزترین استایل های گرمی ۲۰۲۲

بحث‌برانگیزترین استایل های گرمی ۲۰۲۲

مراسم اهدای جوایز گرمی Grammy نیز مانند سایر مراسم‌های پر سر و‌صدا برگزار شد و جوایز به برندگان رسید. این مراسم که قدمت چندین و چند ساله دارد جزو بزرگترین و مهمترین مراسم در زمینه‌‌ موسیقی می‌باشد‌.

با وجود اینکه این مراسم نیز مثل سایر مراسم بزرگ کد پوششی ‌dress code داشت اما برخی از هنرمندان با استایل‌های عجیب و متفاوت بر روی فرش قرمز آن حاضر شدند.

و اما سراغ این استایل‌ها برویم.

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش جوان به پوشیدن لباس‌های عجیب شهرت دارد که برخی سبک لباس پوشیدن او را می‌پسندند و بعضی‌ها هم نه. اما اینبار بیلی سراغ لباسی رفته بود که انتقاد‌های زیادی را به همراه داشت. او یک پیراهن و شلوارک مشکی انتخاب کرده بود و روی آن یک کت پوشیده بود که انگار پشت کت را پاره کرده و سر خود را از آن بیرون اورده.این اوت فیت از برند Rick owens online انتخاب شده بود. بوت‌های بزرگ و عینکی که از برند workboot بود هم به عجیب بود این اوت فیت افزوده بود. در کل می‌توان گفت که این استایل بیلی آیلیش عجیب و آوانگارد بود که چندان زیبایی با خود به همراه نداشت.

تایلا پارکس

تایلا یک کاستوم سبز رنگ پوشیده بود که همه را به یاد شخصیت‌های فضایی می‌‌انداخت این کاستوم عجیب از برندbcalla انتخاب شده بود. تایلا دلیل انتخاب این کاستوم را نگفت ولی جزو استایل‌های عجیب مراسم به شمار می‌‌آید.

یولا

استایل یولا نیز مانند تایلا عجیب بود. او پیراهنی بنفش پوشیده بود و میکاپ و‌ رنگ موهایش نیز همرنگ لباسش بود. رنگ لباس با رنگ پوست او همخوانی نداشت و فذم پیراهن اصلا با فرم اندام یولا هماهنگ نبود. این استایل نه تنها زیبا نبود بلکه ترسناک و عجیب هم بود.

 کری آندروود

کری پیراهنی زرد رنگ از دولچه و گابانا پوشیده بود که او را شبیه به پرنسس‌های دیزنی کرده بود و زیاد مناسب مراسم نبود. این استایل چندان عجیب نبود اما همخوانی زیادی نیز با مراسم گرمی۲۰۲۲ نداشت.

مگان دی استالیون

 پیراهن مگان از برند روبرتو کاوالی معروف انتخاب شده بود که یک طرف آن بند داشت و چاک بلند آن از روی ران شروع شده بود. اما چیزی که بیشتر از همه به چشم می‌آمد پترن پارچه بود. انتخاب پیراهن پلنگی شاید برای هر مراسمی مناسب بود جز گرمی. با این حال مدل میکاپ و مو با استایل همخوانی بسیاری داشت.

سینتیا اریو

سینتیا سراغ برند محبوب لویی ویتان رفته بود و پیراهنی نقره‌ای رنگ انتخاب کرده بود. بالاتنه لباس بسیار شلوغ بود و سر شانه‌ها لباس را عجیب کرده بود. این اوت فیت نیز انتقاد‌های بسیاری به همراه داشت که چندان هم بیراه نبود.

لیل ناس ایکس

لیل که اجرای پر شکوهی در مراسم داشت و در چند وقت اخیر لباس‌‌های جنجالی را برای مراسم‌های مختلف انتخاب کرده بود این بار سراغ اوت فیتی از بالمین رفته بود که در عین زیبایی عجیب هم بود. لباس لیل گلدوزی شده بود و پروانه‌‌ی کار شده در لباس، نماد آلبوم لیل بود.

بومبیا استرو

کاستومی که بومبا استرو پوشیده بود نیز جزو لباس‌های بسیار عجیب به شمار می‌‌آمد. او ماسکی که طراحی یکی از دوستانش بود را به صورت چسبانده بود. این ماسک‌ها بیانگر ۴عنصر تشکیل دهنده جهان است و نشان می‌دهد که چگونه انسان‌ها از زمین و طبیعت دور شده‌اند. کاستوم بومبا در عین عجیب بودن مفهومی نیز بود.

جاستین بیبر

و اما پرحاشیه‌ترین استایل مراسم به جاستین بیبر تعلق داشت. او که به پوشیدن لباس‌های عجیب معروف است، این بار سراغ کت و شلواری اورسایز از برند بالنسیگا رفته بود. این اوت فیت انقدر برای اندام جاستین بیبر بزرگ بود که، بسیاری از کاربران به شوخی گفته بودند، جاستین لباس‌های پدرش را پوشیده است. کلاه صورتی رنگ به همراه عینکی که او داشت؛ استایل را عجیب‌تر و شاید بتوان گفت که خنده‌دار‌تر کرده بود. متاسفانه استایل جاستین هیچگونه هماهنگی با استایل همسرش، هیلی بیبر نداشت و همین موضوع نیز انتقاد بسیاری از مخاطبین را با خود همراه کرده بود.

در ادامه نیز استایل عجیب برخی دیگر از هنرمندان حاضر در مراسم را می‌بینیم.

مارشملو
آنجلیکا جیدکو
بیلی پورتر
جان باتیسته
Spice

ارسال نظر به عنوان